Nasze projekty
Adam Szustak OP, Marcin Jończyk, Robert Friedrich

WILKI DWA: Szansa (#2)

Ozeasz dostał od Boga niezwykłe zadanie - miał poślubić prostytutkę. Był to prorocki znak tego, jak Bóg kocha człowieka nieustannie go szukając. Pan Bóg daje nam ciągle kolejne szanse, tylko czy my potrafimy dawać je innym? O przebaczeniu, szansie i upadkach opowiadają Wilki Dwa.

Reklama

http://wilkidwa.stacja7.pl/


 

Wiadomo, że w domu możemy się kłócić, ale w samochodzie gdy jedziemy z żoną na liturgię wybucham. Nie umiem nad sobą zapanować, krzyczę. Gdy przyjeżdżamy do wspólnoty to z każdym czytanym Słowem mój egoizm maleje i na końcu jest ten kolejny moment gdy podchodzę do żony i proszę ją o wybaczenie

Reklama

Robert „Litza” Friedrich

Kiedy ktoś przychodzi do mnie prosząc kolejny raz o przebaczenie, próbuję pomyśleć jak sam idę do konfesjonału. Z tymi samymi grzechami, trudnościami, problemami chodzimy do spowiedzi przez 30 lat i nie mamy najmniejszego problemu z tym, żeby oczekiwać, że tam uzyskam przebaczenie. Gdy mam jakiś opór, żeby jeszcze raz przyjąć tego człowieka, który mnie może znowu zawiódł, myślę o tym, jak ja przychodzę kolejny raz z tym samym do spowiedzi.

Adam Szustak OP

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite