Nasze projekty
fot. Twitter/LaczyNasPilka

Wzruszający list 9-letniego Kuby do Roberta Lewandowskiego. „Nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca”

We wzruszającym liście 9-letni Kuba, kibic Reprezentacji Polski, dziękuje Robertowi Lewandowskiemu za walkę do końca podczas Mistrzostw Europy. Jednocześnie przyznaje, że sam nie może grać w piłkę nożną z powodu choroby serca.

Reklama

„Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i reszcie drużyny, prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i naszą reprezentację” – pisze 9-letni Kuba do Roberta Lewandowskiego w poruszającym liście. Chłopiec w ten sposób chce podziękować drużynie i jej kapitanowi za walkę podczas Mistrzostw Europy.

Chłopiec napisał list i poprosił swoją mamę o umieszczenie go w mediach społecznościowych. „Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu, bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na FB, może do Ciebie dotrze” – czytamy w liście.

Reklama

Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych – list dotarł do Roberta Lewandowskiego. Piłkarz w swoim wpisie przyznał, że list sprawił mu wiele radości i podziękował za niego chłopcu. „Jesteś najlepszym kibicem jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia! Mocno Cię pozdrawiam” – napisał Robert Lewandowski.

zś/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę