Nasze projekty

Teledysk do Hymnu ŚDM prawie gotowy

Tworzenie gwiazdy, bieg po kładce Bernatka, wspólne śpiewanie hymnu i.. dużo radości! Tak w skrócie można opisać nagrywanie ostatnich zdjęć do teledysku hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie

Reklama

Wolontariusze Światowych Dni Młodzieży, którzy wzięli udział w nagraniu do teledysku hymnu ŚDM, realizowanym przez ekipę Stacja7.pl, stworzyli wspólnie kwadrat układający się w kształt gwiazdy. Następnie przebiegali przez kładkę ojca Bernatka z flagami. Na koniec każdy mógł spróbować swoich sił wokalnych i przed obiektywem kamery zaśpiewać refren hymnu.

Jak mówią sami wolontariusze, teledysk to świetna okazja, aby zaprosić młodzież do Krakowa i pokazać im energię i entuzjazm jaki już tworzy się wokół Światowych Dni Młodzieży.

– Chciałam zobaczyć zaangażowanie młodych ludzi i przede wszystkim zachęcić poprzez ten teledysk, by młodzi ludzie włączali się w przygotowania do ŚDM, bo będą jedyne, wyjątkowe i bliżej nas już na pewno nie będą! Jest bardzo sympatycznie i wesoło! Pełna energia, chęć, zaangażowanie i radość, która łączy w jedno młodzież – mówi Angelika Turalińska z Dobranowic.

Reklama
Reklama
ddssa
fot. Zofia Świerczyńska

– Fajne jest to, że osoby występujące w teledysku to nie są zatrudnieni stażyści, tylko wolontariusze. To dla nas też swojego rodzaju nagroda za naszą pracę – mówi Karolina Małek z Gdowa.

Oprócz krakowskiej kładki o. Bernatka miejscem zdjęć były ulice Krakowa, Błonia i jeden ze szczytów Tatr. W realizację teledysku angażowali się artyści, graficiarze, górale a przede wszystkim młodzi ludzie, którzy już czekają na ŚDM Kraków 2016 r.

Teledysk realizuje Stacja7.pl

Reklama
Reklama

Informacje o premierze już wkrótce.

1
fot. Zofia Świerczyńska

Zofia Świerczyńska

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite