Nasze projekty
Fot. Il ragazzo/Cathopic

Modlitwa za dzieci za wstawiennictwem świętych Archaniołów

Ojcze, poślij Swojego anioła przed wszystkim, co zmierza w kierunku naszych dzieci.

Reklama

Ojcze, poślij Swojego anioła przed wszystkim, co zmierza w kierunku naszych dzieci. Niech stanie między każdym obrazem, słowem, wiadomością i niech będzie przy drzwiach ich oczu, uszu i serca. Poślij do nich anioła, aby ich strzegł, gdy wstają do swoich nadziei i gdy kładą się w swoje ukryte lęki.

Uczyń mnie posłusznym, cichym sługą ich powołania. Niech moje ambicje, urazy i bóle nie staną na przeszkodzie między dzieckiem, które mi dałeś a Twoją wolą. Jeśli chcesz, żeby przeszły przez cierpienie samotności, pustyni sensu, goryczy rozstania, zabłąkania na wyludnionych drogach, z połamanymi drogowskazami, które kiedyś wskazywały którędy iść do piękna, pokoju i prostego szczęścia, a dziś wszyscy się z nich śmieją… jeśli te drogi są dla moich dzieci konieczne, poślij z nimi Swoich aniołów.

Poślij aniołów szczególnie w te miejsca, do których nie dociera już żadne pocieszenie, ani nawet jeden promień światła. Niech pewnego dnia odnajdą źródło miłości – nawet jeśli znajdą je poza granicą moich wyobrażeń. A mi, Aniele Boga, pomóż być przy dziecku tak czy siak – po prostu, jak jesteś Ty – cicho, cierpliwie i bez cienia pretensji.

Amen

Fragment do medytacji: Rdz 24

Reklama
Reklama

Autorem modlitwy jest Grzegorz Kiciński

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę