Nuty nadziei. Relacja z koncertu

Ten koncert jest dla tych, którzy są prześladowani dlatego, że zawierzyli Chrystusowi. Nie mogą żyć w swoich domach, muszą uciekać, a niejednokrotnie giną - mówił Mateusz "Mate.O" Otremba. Zapraszamy na relację z koncertu "Nuty Nadziei"!

Reklama

Idea koncertu zrodziła się w trakcie lektury Pisma Świętego. Czytając przypowieść o talentach dotknęło mnie, że z talentów, które mamy, zostaniemy z nich rozliczeni nie tylko na podstawie dzieł, które stworzyliśmy, ale również z powodów, dla których to zrobiliśmy. Na Bliskim Wschodzie żyją nasi prześladowani bracia, a my tkwimy w poczuciu bezradności. Pomyślałem sobie, że można zrobić cokolwiek, a ponieważ jesteśmy muzykami, możemy zagrać – mówi Marcin Pospieszalski, pomysłodawca koncertu.

 

Reklama

Koncert "Nuty nadziei" odbył się 20 stycznia w Warszawie, a cały dochód z koncertu przeznaczony został na pomoc chrześcijanom prześladowanym na Bliskim Wschodzie. Na scenie pojawili się m. in. 2 Tm 2, 3, Marika, Adam Nowak, Maleo Reggae Rockers, Mate.O i New Life'm (więcej o koncercie TUTAJ)

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Wspieraj nas - złóż darowiznę