Nasze projekty

Kadosz prezentuje – płyta „Chwała Tobie, Tato”

Płyta „Chwała Tobie Tato” to z 13 utworów, z których większość towarzyszy spotkaniom modlitewnym i uwielbieniowym. Projekt Kadosz Uwielbienie to wspólna inicjatywa zespołu Kadosz, od wielu lat tworzącego i grającego muzykę ewangelizacyjną oraz fundacji ZaNim z Otwocka, promującej kulturę chrześcijańską i dzieła ewangelizacyjne.

Reklama

Płyta projektu Kadosz Uwielbienie „Chwała Tobie Tato” doczekała się wersji mp3. E-płyta zespołu Kadosz debiutuje w Internecie na portalu cyfrostudnia.pl.

Zespół Kadosz istnieje od 1999 roku, założony został przez Iwonę Ziemniewicz (wokal) i Marcina Ziemniewicza (gitara basowa, chórki). Na początku wykonywał znane pieśni uwielbieniowe, by później tworzyć też własne utwory. Wiele ich piosenek wykonywanych jest w czasie spotkań modlitewnych w różnych wspólnotach Odnowy w Duchu Świętym, m.in. „Pójdź za Mną” z Bielska Białej i „Syjon” z Tarnowskich Gór.

Z osiągnięć zespołu – oprócz udziału w licznych ewangelizacjach i rekolekcjach – warto wymienić: III Nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Religijnej w Bielsku Białej w roku 2000, I Nagrodę na festiwalu „Kanaan” w Czerwionce-Leszczynach w roku 2001, nagranie trzech płyt.

Reklama
Reklama

Posłuchajcie jednego z utworów z tej płyty!

plaster grafika promująca

Reklama
Reklama

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite