Nasze projekty

„Będziemy nieść Twoje słowa”. Artyści dla Prymasa Wyszyńskiego

Piosenka w wykonaniu Kasi Malejonek to obietnica wypełnienia nauki kard. Wyszyńskiego. Utwór porusza i inspiruje do zagłębiania i realizacji słów Prymasa Tysiąclecia.

Reklama

Nauczyłeś nas, że zbyt wiele dać, czasem oznacza zranić. A wystarczy błysk, żeby skrzydła dwa przypiąć komuś do ramion

– brzmią słowa piosenki o Prymasie Wyszyńskim w wykonaniu Kasi Malejonek. Piosenka jest kolejnym utworem realizowanym w ramach projektu „Czas to miłość – polscy artyści dla Prymasa Wyszyńskiego”.

Ponadczasowa nauka

Utwór „Ojcze, poczekaj” to przede wszystkim wezwanie i zaproszenie, by naukę Prymasa Tysiąclecia wciąż odkrywać, szukać w niej odpowiedzi na współczesne pytania i według niej żyć. 

Reklama

Miłość, dobroć, czas ofiarowany drugiemu człowiekowi – to wartości, których wciąż potrzebujemy się uczyć i doskonalić. Podpowiedzią i inspiracją dla nas są słowa Prymasa.

Posłuchaj utworu:

Reklama

„Czas to miłość – polscy artyści dla Prymasa Wyszyńskiego” – to projekt muzyczny, realizowany przez portal Stacja7 wspólnie z muzykiem Dariuszem Malejonkiem, przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury.

„Czas to miłość” to hołd złożony przez polskich artystów Prymasowi Tysiąclecia. Te przepiękne utwory opowiadające o życiu i nauce Kardynała pomogą dziś w pokonywaniu przeciwności, są lekcją przebaczania, miłości i wytrwałości.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę