Nasze projekty

Papież podziękował Polakom za udział w pielgrzymce na Słowację

"Dziękuję wam za to, że przybyliście tak licznie, aby towarzyszyć mi swoją obecnością i modlitwą podczas tej pielgrzymki. Proszę was o dołączenie do waszych modlitw jeszcze jednej intencji: aby zasiane ziarna wydały dobre owoce" - powiedział papież Franciszek podczas spotkania z wiernymi w Auli Pawła VI.

Fot: Cathopic.com/Jose Martinez

Na zakończenie spotkania z wiernymi w Auli Pawła VI w Watykanie Franciszek zaznaczył, że szczególnie modli się za osoby starsze, chore, ale także za młodzież i nowożeńców. Podkreślił, że obchodzone wczoraj święto św. Mateusza zaprasza nas do wejścia do szkoły Ewangelii, która jest pewnym przewodnikiem na drodze życia.

„Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polaków. Po mojej Podróży apostolskiej na Węgry i Słowację, w moim sercu jest wielkie «dziękuję». Dziękuję wam za to, że przybyliście tak licznie, aby towarzyszyć mi swoją obecnością i modlitwą podczas tej pielgrzymki. Proszę was o dołączenie do waszych modlitw jeszcze jednej intencji: aby zasiane ziarna wydały dobre owoce. Z serca wam błogosławię!“

kw/VaticanNews/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę