Nasze projekty

Zełenski przytulił dziennikarkę, a sala zareagowała oklaskami. „Nie zastrzelą mnie?”

W czasie konferencji Wołodymyra Zełenskiego i premiera Wielkiej Brytanii doszło do niecodziennej sytuacji. Dziennikarka powiedziała ukraińskiemu prezydentowi, że "chciałaby go przytulić, ale nie może". Zełenski bez wahania podszedł i objął kobietę.

fot. President Of Ukraine/Flickr/ Anton Gerashchenko/Twitter

Wołodymyr Zełenski przyleciał w środę, z niezapowiedzianą wcześniej publicznie, wizytą do Wielkiej Brytanii. Ukraiński prezydent spotkał się z królem Karolem III oraz wygłosił przemówienie w parlamencie. W czasie wizyty zorganizowano również konferencję prasową z udziałem Zełenskiego oraz brytyjskiego premiera Rishiego Sunaka.

W czasie konferencji dziennikarka ukraińskiej sekcji BBC podziękowała prezydentowi Zełenskiemu za przyjazd i powiedziała, że „chciałaby go przytulić, ale nie może”. Dlaczego? – zdziwił się Zełenski. Podejdź i mnie przytul – dodał. Nie zastrzelą mnie? – odpowiedziała dziennikarka. Zełenski zapewnił, że nie ma powodu do obaw, a później wyszedł zza mównicy i przytulił kobietę. W sali rozległy się oklaski, do których dołączył również Sunaka.

Reklama

kh, tvn24.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę