Nasze projekty

YouTube usunął największy kanał obrońców życia

YouTube całkowicie usunął ze swej platformy związany z obrońcami życia kanał „Life Site News”. W komunikacie dziennikarze tej największej na świecie strony pro-life podkreślili, że „nie jest to tymczasowy zakaz”, a wszystkie zamieszczone dotąd na kanale filmy wideo kompletnie zniknęły.

„Na szczęście mamy kopie zapasowe wszystkich naszych filmów, ale oznacza to, że setki tysięcy ludzi straciło dostęp do treści mówiących prawdę” – zaznaczyli dziennikarze, zachęcając, by ich materiały oglądać na portalu Rumble Całkowite usunięcie z YouTube oznacza, że straciliśmy dostęp do ponad 300 tys. obserwujących – podkreślili obrońcy życia, apelując o materialne wsparcie ich działań.

To nie pierwszy raz, kiedy ten znany portal ma problemy z dużymi portalami. Facebook czy Twitter niejednokrotnie cenzurowały relacje ze zdarzeń lub komentarze.

W opinii „Life Site News” to zwycięstwo w prezydenckich wyborach tandemu Biden-Harris ośmieliło liberalne media społecznościowe do coraz bardziej agresywnych działań wobec strony konserwatywnej.

Reklama
Reklama

SPRAWDŹ: Najgłośniej o Bogu i o Kościele. Duchowni na YouTube

ag/KAI/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę