Nasze projekty

Rozmowy nt. zawieszenia broni w Syrii wcześniej?

Rozmowy pokojowe na temat Syrii mogą zostać wznowione wcześniej niż planowano, czyli przed 25 lutego. Zasugerował to w rozmowie z dziennikarzami wiceminister spraw zagranicznych Rosji Giennadij Gatiłow.

Wiceszef rosyjskiej dyplomacji zadeklarował też, że jego kraj jest otwarty na dyskusję w sprawie zawieszenia broni w ogarniętym wojną domową kraju.

Na początku lutego wysłannik ONZ do Syrii Staffan De Mistura poinformował, że dotychczasowe negocjacje, w których brali udział przedstawiciele syryjskich władz i opozycji, zostały zawieszone ze względu na niewielki postęp. Strony miały wrócić do rozmów 25 lutego.

Reklama
Reklama

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/TASS&rtr/md/wk

Messori_CzyBernadeta_500pcxPolecamy książkę „Tajemnica Lourdes”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Znak.

Reklama
Reklama

Przez lata uznawano objawienia za efekt zmowy dziewczynki z miejscowym duchowieństwem albo za wymysł jej ubogich rodziców, liczących na korzyści finansowe. Byli i tacy, którzy utrzymywali, że tajemnicze widzenia były halucynacjami niedożywionej nastolatki. A jaka jest prawda?

Vittorio Messori poświecił 30 lat na zbadanie objawień Lourdes. W swojej książce ujawnia nieznane okoliczności, odpowiada na zarzuty, przybliża nas do tajemnicy Bernadety. Opierając się na faktach, rozstrzyga wszelkie kontrowersje na temat prawdziwości niezwykłych objawień.

>>> Kup teraz <<<

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite