Nasze projekty

Ołena Zełenska: po Buczy zrozumieliśmy, że to wojna mająca na celu eksterminację nas wszystkich

"W pierwszych tygodniach po wybuchu wojny byliśmy po prostu zszokowani. Po Buczy zrozumieliśmy, że to wojna mająca na celu eksterminację nas wszystkich. Naszą zagładę" - powiedziała Ołena Zełenska w rozmowie z magazynem "Vogue".

fot. domena publiczna/ ©Ukrainian Presidential Press

Ołena i Wołodymyr Zełenscy wzięli udział w okładkowej sesji zdjęciowej do najnowszego wydania magazynu „Vogue”.

„Być na okładce »Vogue’a« to wielki zaszczyt i marzenie wielu ludzi sukcesu i znaczących osób na świecie. Jedyne, czego im życzę, to to, by nie musieli się na niej pojawić przez wojnę w ich krajach” – napisała Ołena Zełenska na Instagramie, komentując w ten sposób sesję dla amerykańskiego magazynu.

Wywiad z Ołeną Zełenską na łamach amerykańskiego magazynu ukazał się po jej wystąpieniu w Kongresie USA. Jak przyznała pierwsza dama Ukrainy, wraz z mężem mają za sobą „najstraszniejsze miesiące w życiu”.

W pierwszych tygodniach po wybuchu wojny byliśmy po prostu zszokowani. Po Buczy zrozumieliśmy, że to wojna mająca na celu eksterminację nas wszystkich. Naszą zagładę – powiedziała. Mój harmonogram jest wypełniony po brzegi. Nie mam wolnej chwili, w której mogłabym po prostu usiąść i zacząć myśleć o złych rzeczach – dodała Ołena Zełenska.

Dla czytelników „Vogue’a” wypowiedział się również Wołodymyr Zełenski. Moja żona daje przykład. Uważam, że odgrywa potężną rolę dla Ukrainy, dla naszych rodzin i naszych kobiet – powiedział. I dodał, że Ołena Zełenska jest „miłością jego życia” i „największą przyjaciółką”.

Reklama

PRZECZYTAJ TEŻ: Kuria drohiczyńska o doniesieniach dotyczących jednego z księży: sprawa jest badana od półtora miesiąca

kh, onet.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę