Nasze projekty

„Chcę zawsze uśmiechać się przy tobie. Daj mi tę szansę!” Poruszające słowa Ołeny Zełenskiej do męża

"Życzę Ci więcej powodów do uśmiechu. I wiesz, co jest do tego potrzebne. Wszyscy wiemy" - napisała w swoich mediach społecznościowych Ołena Zełenska. W ten sposób złożyła swojemu mężowi, prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu urodzinowe życzenia.

fot. Олена Зеленська/facebook.com

Dziś, 25 stycznia prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski obchodzi 45. urodziny. Z tej okazji jego żona Ołena Zełenska postanowiła złożyć mu urodzinowe życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Do ich wspólnego zdjęcia dodała poruszający opis. „Często jestem pytana o to, jak zmieniłeś się przez ten rok. A ja zawsze odpowiadam: 'On się nie zmienił. Jest taki sam. Ten sam facet, którego poznałam, gdy mieliśmy siedemnaście lat'” – zaczęła.

Choć jak pisze, Wołodymyr Zełenski ciągle jest tym samym człowiekiem jest jedna rzecz, która się zmieniła. Ten rok, pod znakiem okrutnej wojny w ich kraju sprawił, że jej mąż zdecydowanie mniej się uśmiecha.

Reklama

„Życzę Ci więcej powodów do uśmiechu. I wiesz, co jest do tego potrzebne. Wszyscy wiemy. Jesteś wystarczająco uparty. Ale najważniejsze jest, aby mieć wystarczająco dużo zdrowia. Więc proszę, bądź zdrowy! Chcę zawsze uśmiechać się przy tobie. Daj mi tę szansę!” – podkreśla pierwsza dama Ukrainy.

pa, polsatnews.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę