Nasze projekty

Wzruszający ślub na oddziale onkologicznym w Gliwicach. „Uzdrowienie trzeba zacząć od duszy”

Do wyjątkowej uroczystości doszło w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach. Pani Dorota i Pan Krzysztof są razem od 21 lat i mają 7-letniego synka. Jak podkreślają w ich życiu „ważny jest BÓG, a uzdrowienie trzeba zacząć od duszy".

fot. Katarzyna Łozińska/ Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach/facebook.com

Pani Dorota jest pacjentką Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach, oczekuje tam na operację. Wraz z partnerem, panem Krzysztofem są razem 21 lat i mają 7-letniego synka. Uznali, że są już dojrzałą i świadomą parą, w ich życiu „ważny jest BÓG, a uzdrowienie trzeba zacząć od duszy i najwyższa pora na sakramentalne TAK” – czytamy na facebooku Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach.

Choroba onkologiczna prowadzi często do podjęcia ważnych życiowych decyzji, do zmian, przewartościowań, do realizacji tego co było odkładane na później – czytamy dalej.

Ceremonia zaślubin odbyła się w świetlicy Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi. W przystrojenie tego miejsca włączyła się pielęgniarka oddziałowa pani Anna Tkocz, a sakramentu udzielił kapelan NIO o. Bogdan Nieć. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele szpitala, ale i niewielkie grono rodziny i przyjaciół.

Reklama

onet.pl,pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę