Wyjątkowa sukienka Ani Przybylskiej wystawiona na licytację dla gdańskiego Hospicjum

Czarna, elegancka sukienka projektu Rolanda Moureta - Ania Przybylska kupiła ją specjalnie na premierę filmu „Bilet do gwiazd”. Z powodu choroby nie mogła się na niej pojawić. Sukienka została u jej mamy, Krystyny Przybylskiej. Kilka tygodni temu pani Krystyna zdecydowała się przekazać sukienkę, by wesprzeć w ten sposób Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku, które opiekowało się Anią w trakcie jej choroby.

fot. mat. prasowe/wikipedia.pl

Anna Przybylska była jedną z najpiękniejszych, a zarazem najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Popularność zdobyła między innymi dzięki udziale w serialu Złotopolscy. Udało jej się także pogodzić życie zawodowe z rodzinnym. Wyszła za mąż za piłkarza Jaroslawa Bieniuka, z którym miała trójkę dzieci: Oliwię, Jana i Szymona. Aktorka zachorowała na nowotwór trzustki i pomimo walki, nie udało jej się wygrać z chorobą. Zmarła 5 października 2014 r.

Moda z sercem

Krystyna Przybylska była jedną z pierwszych osób, które dołączyły do akcji „Moda z sercem – Pomagamy Hospicjum Dutkiewicza”. Jej zaangażowanie i chęć wsparcia pokazują najpełniej, na czym polega akcja, bo  nie tylko o piękne ubrania, buty i akcesoria chodzi, a przede wszystkim o bezcenny gest solidarności z Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku, który wraz z Krystyną Przybylską wykonało kilkadziesiąt polskich gwiazd filmu, telewizji, teatru, muzyki, sztuki, literatury i mody. Każdy z przekazanych darów ma ogromną wartość, bo został podarowany przez ludzi z serca i w odruchu niesienia pomocy.

Źródło: mat. prasowe Hospicjum w Gdańsku

Obok sukienki Ani Przybylskiej na Allegro.pl można licytować m.in. buty Manolo Blahnika i torebkę Missoni przekazane przez Joannę Horodyńską, jedyny na świecie egzemplarz torebki PINKO spersonalizowany dla Julii Kuczyńskiej, czyli Maffashion, czerwoną sukienkę Katarzyny Bondy, w której pisarka promowała ostatnią część cyklu o Saszy Załuskiej, jedwabną sukienkę projektu Macieja Zienia – ostatnią z kolekcji The Beatles, jedwabną sukienkę projektu Izabeli Łapińskiej przekazaną przez Marzenę Rogalską, profesjonalną koszulę do tańca Jana Klimenta, czy komplet biżuterii W.Kruk z kolekcji Martyny Wojciechowskie wraz z podpisanym przez podróżniczkę zdjęciem, które wykonał fotograf Łukasz Wajszczyk.

Reklama
Reklama

Pod adresem http://bit.ly/modazsercem można znaleźć kilkadziesiąt aukcji rzeczy przekazanych przez gwiazdy i zwykłych ludzi pragnących wesprzeć Hospicjum Dutkiewicza.

kw/Stacja7/mat. prasowe

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę