Nasze projekty

Wprowadzenie relikwii św. Faustyny. Wyjątkowa uroczystość w kościele akademickim

Tydzień po Wielkanocy do kościoła akademickiego św. Anny w Warszawie zostaną wprowadzone relikwie św. Faustyny. Od lat msze święte o godz. 15:00 poprzedza w tej świątyni Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Fot. Wikipedia/ Rita Laura, Cathopic

Uroczyste wprowadzenie relikwii do kościoła akademickiego św. Anny odbędzie się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 7 kwietnia, która przypada tydzień po Wielkanocy.

„Od wielu lat każdego dnia w Kościele Akademickim Msze Św. o godz. 15:00 rozpoczynamy modlitwą Koronki do Miłosierdzia Bożego. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego chcemy wprowadzić relikwie Św. Siostry Faustyny do naszego Kościoła Akademickiego” – informuje Duszpasterstwo Akademickie św. Anny.

Uroczystość odbędzie się podczas mszy świętej o godz. 15:00. Relikwie św. Faustyny wprowadzą do kościoła akademickiego św. Anny siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia z sanktuarium św. Faustyny przy ul. Żytniej w Warszawie.

Reklama

Mszy świętej będzie przewodniczyć ks. prof. Marek Dobrzeniecki i wygłosi okolicznościowe kazanie, którego będzie można wysłuchać również podczas mszy świętej o godz. 19:00 i 21:00.

„Zapraszamy do wspólnego przeżywania Niedzieli Miłosierdzia Bożego w Kościele Akademickim” – zaprasza Duszpasterstwo Akademickie św. Anny.

ZOBACZ TEŻ: „Największym cierpieniem dusz jest tęsknota za Bogiem”. Co św. s. Faustyna zobaczyła w czyśćcu?

Reklama

kh/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę