Nasze projekty

Uratowali roczne dziecko zamknięte w samochodzie. Dramatyczne sceny przed galerią [WIDEO]

Kobieta przechodząca obok galerii handlowej w Kluczborku usłyszała płacz małego dziecka zamkniętego w samochodzie. Jego matki nie było w pobliżu, dlatego świadkowie zdarzenia natychmiast zareagowali.

fot. Policja

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek, około południa, na parkingu przed galerią handlową w Kluczborku. Kobieta, która tamtędy przechodziła, usłyszała płacz dziecka zamkniętego w samochodzie w ogromnym upale.

Kobieta wezwała ochronę obiektu, ale mimo komunikatów ogłaszanych w galerii nikt nie podszedł do auta, w którym znajdował się maluch. Dlatego jeden z mężczyzn wybił kluczem szybę w samochodzie, z którego wyciągnięto rozgrzane dziecko.

Dziecko zamknięte w aucie. Matce grozi więzienie

Policja zajęła się poszukiwaniem opiekunów dziecka. Około 13, czyli prawie po godzinie, do samochodu podbiegła zdenerwowana 24-letnia matka, która wyjaśniła, że zostawiła dziecko, bo chciała kupić spodnie.

Reklama

Jak przekazała policja, kobieta zarzut dotyczący narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

24-letniej matce grozi do 5 lat więzienia – poinformowała policja.

ZOBACZ TEŻ: Abp Gänswein o relacjach z Franciszkiem: „nieporozumienia były wyolbrzymiane”

Reklama

PAP, kh/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę