Kard. Wyszyński stracił matkę, gdy był małym chłopcem. Proszę go dziś jako matka

"Chciałam być w ich dzieciństwie, na pierwszej Komunii, kolejnych urodzinach, jeść razem truskawki, odpowiadać na kolejne pytania, które przyniesie im życie i po prostu przytulać ich smutki i cierpienia". Ola jest mamą dwójki dzieci i od września 2019 walczy z rakiem piersi. Jej bliscy nie tracą nadziei, że uda jej się pokonać chorobę. Właśnie dlatego, 20 maja rusza modlitewny szturm do nieba za wstawiennictwem Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Reklama

Ola mieszka w Warszawie i jest mamą dwójki chłopców. Od września 2019 walczy z nowotworem, który agresywnie zaatakował jej ciało. Jest po intensywnej chemioterapii i radioterapii i przeszła także poważną operację. Chemia miała zapobiec przerzutom, jednak pojawiły się przerzuty do płuc i na skórze…

Ola jest dzielna, jednak ból jest nie do zniesienia. Bardzo cierpi nie tylko fizycznie, bo jak podkreśla Chciałam być przy dzieciach w ich dzieciństwie, na ich pierwszej Komunii, na kolejnych urodzinach, jeść razem truskawki, odpowiadać na kolejne pytania, które przyniesie im życie i po prostu przytulać ich smutki i cierpienia. Po prostu.

Modlitwa o cud

Stan Oli pogarsza się z dnia na dzień. Tak naprawdę już tylko cud może ocalić jej życie. Moi Przyjaciele zorganizowali nowennę za przyczyną Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, który stracił matkę, gdy był małym chłopcem. Proszę go dziś właśnie jako matka. Ty poproś jak umiesz – jak przyjaciel, syn, córka, matka, ojciec. Pomódl się o cud uzdrowienia dla mnie. Ja modlę się w Twojej intencji. Niech w tych wydarzeniach ukaże się dobroć i litość Boga – wyjaśnia Ola.

Reklama
Reklama

Organizatorami akcji są przyjaciele Oni, którzy wierzą w siłę modlitwy, która może zdziałać cuda. Modlimy się do przyjaciela za przyjaciela. Ola często nam pomagała. Teraz my chcemy pomóc jej. Modlimy się przez wstawiennictwo Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Dlaczego przez niego? Gdy był małym chłopcem stracił mamę i po prostu wie co to za ból. W tym roku jest jego beatyfikacja, w tym roku mija 40 lat od jego przejścia do nieba i po prostu… chcemy pokazać jego czułość, którą trudno oddać na pomnikach. Robimy małą awanturę w niebie, tak jak czterech przyjaciół z ewangelii, którzy rozebrali czyjś dach, żeby ich chory przyjaciel dostał się w ręce Jezusa. My chcemy tym samym sposobem dostarczyć do Niego Olę – tłumaczą przyjaciele.

Szturm do nieba!

Przyjaciele Oli zapraszają wszystkich, których poruszyła historia Oli, by włączyć się w modlitewną akcję. Nowenna za przyczyną Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego o cud uzdrowienia Aleksandry rozpocznie się 20 maja, a zakończy 28 maja. Można także włączyć się w codzienną modlitwę, ofiarując ją w intencji Oli. Każda modlitwa jest cennym skarbem, która jako jedyna może przynieść cud.

Reklama
Reklama

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę