Nasze projekty

„Teologia ciała – odpowiedzią na kryzys tożsamości małżeństwa”. Cykl warsztatów z dr Siemion

Jaką wizję człowieka, jego cielesności, miłości i ludzkiej seksualności miał św. Jan Paweł II? Już 16 marca drugie spotkanie z cyklu warsztatów o teologii ciała, pt. "Teologia ciała – odpowiedzią na kryzys tożsamości małżeństwa”.

fot. Alvin Mahmudov/unsplash.com

W czwartek, 16 marca, o godz. 18.00 w Białej Sali przy Sanktuarium św. Jana Pawła II, ul. Tutus Tuus 32, odbędzie się spotkanie pt. „Teologia ciała – odpowiedzią na kryzys tożsamości małżeństwa”. To już drugie spotkanie z teologią ciała, z cyklu warsztatów z dr Magdaleną Siemion.

Gościem spotkania będzie małżeństwo: Renata i Marek Makowscy z ponad 35-letnim stażem. Nie ma wiec wątpliwości, że wiedzą o czym mówią! Podzielą się z nami swoim doświadczeniem, zdradzą kilka recept na kryzysy małżeńskie! Przybywajcie licznie i korzystajcie z mądrości i doświadczenia naszych Gości – podkreślają organizatorzy.

TEOLOGIA CIAŁA Jana Pawła II – to chrześcijańska refleksja na temat ludzkiego ciała, miłości, seksualności. Jest odpowiedzią na kryzys tożsamości współczesnego człowieka.

Reklama

pa, materiały prasowe/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę