Nasze projekty

Sztuka w czasach kryzysów. Kolejna debata z cyklu „Pro tempore”

Wkrótce już czternasta debata z cyklu “Pro tempore. Dialog nauk”. Tym razem goście spotkania porozmawiają o sztuce w czasach kryzysu i jej zastosowaniem między doraźnością a ponadczasowością.

fot. materiały prasowe

Akademia Katolicka w Warszawie wraz z Komitetem Nauk Teologicznych PAN oraz Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie zapraszają na spotkanie z cyklu „Pro tempore. Dialog nauk”. Tematem styczniowej debaty będzie: „Sztuka w czasach kryzysów. Między doraźnością a ponadczasowością”.

W debacie udział wezmą: dr Olaf Kwapis, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, prof. dr hab. Robert Piłat, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz o. dr Janusz Pyda OP, Instytut Tomistyczny, Akademia Katolicka w Warszawie.

Debata odbędzie się 24 stycznia (środa) o godzinie 11:00 w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (Pałac Czapskich, ul. Krakowskie Przedmieście 5). Wstęp wolny. Nagranie ze spotkania będzie dostępne na stronach: www.protempore.mkw.pl oraz www.akademiakatolicka.pl.

Reklama

„Pro tempore. Dialog nauk” to cykl debat interdyscyplinarnych, zapoczątkowany przed czterema laty. W ten sposób Komitet Nauk Teologicznych Polskiej Akademii Nauk wraz z Akademią Katolicką w Warszawie inicjują rozmowy na tematy ważne na dziś i na jutro. Zamysłem organizatorów popularyzacja nauki, poprzez łączenie jej z praktyką. Projekt jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Społeczna odpowiedzialność nauki”.

materiały prasowe, pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę