Nasze projekty

Radom: 8 października spotkanie z Pawłem Zuchniewiczem, autorem książki „Ojciec wolnych ludzi”

Dokładnie miesiąc temu, 8 września, książka "Ojciec wolnych ludzi" została zaprezentowana na oficjalnym spotkaniu w Domu Arcybiskupów Warszawskich. Najbliższe spotkanie autorskie wokół książki "Ojciec wolnych ludzi" odbędzie się w Radomiu.

fot. Wojciech Łączyński / Archidiecezja Warszawska / Stacja7

„Ojciec wolnych ludzi” to wciągająca opowieść o Prymasie Wyszyńskim. Składa się z dwóch części – powieści biograficznej oraz wypowiedzi bł. kard. Wyszyńskiego zawartych w „rozmowach” tematycznych. Pytania do rozmów przesyłali młodzi ludzie. Tak powstała część z pytaniami o Boga, o wiarę i o człowieka. Wydawnictwo Stacja7 opracowało wznowienie tej publikacji w nowoczesnej szacie graficznej, atrakcyjnej dla młodego czytelnika.

Dokładnie miesiąc temu, 8 września książka „Ojciec wolnych ludzi” została zaprezentowana na oficjalnym spotkaniu w Domu Arcybiskupów Warszawskich. Od tego czasu książka dotarła m.in. do szkół ponadpodstawowych w całym kraju, z uwagi na fakt, że od tego roku szkolnego wpisana została na listę lektur szkolnych.

ZOBACZ: Nasza książka na liście lektur szkolnych! „Ojciec wolnych ludzi” już w sprzedaży

Reklama
Reklama

Najbliższe spotkanie autorskie wokół książki „Ojciec wolnych ludzi” odbędzie się w Radomiu. Będzie mieć miejsce 8 października o godz. 18 w w Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu (ul. Kelles-Krauza 19). W spotkaniu weźmie udział autor „Ojca wolnych ludzi”, Paweł Zuchniewicz.

Paweł Zuchniewicz jest dziennikarzem, autorem książek, dźwiękowych reportaży i słuchowisk poświęconych m.in. papieżowi Janowi Pawłowi II. W 2006 roku ukazała się jego książka „Cuda Jana Pawła II”.

Przeczytaj również

  Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Radomiu organizuje Wydział Duszpasterski Kurii Diecezji Radomskiej oraz Stowarzyszenie „Młyńska” Verum Bonum Pulchrum. Patronat honorowy na Tygodniem objął bp Marek Solarczyk. Partnerem wydarzenia jest ENEA Wytwarzanie.

  Reklama
  Reklama

  os / Stacja7

  Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

  Najciekawsze artykuły

  co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

  Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

  Reklama

  SKLEP DOBROCI

  Reklama

  PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

  Reklama
  WIARA I MODLITWA
  Wspieraj nas - złóż darowiznę