Nasze projekty

Nowo narodzona dziewczynka w oknie życia w Piotrkowie! „Nadałyśmy jej imię Anna”

W nocy z czwartku na piątek w oknie życia przy domu sióstr salezjanek w Piotrkowie Trybunalskim pozostawiono nowo narodzoną dziewczynkę. "Musiała urodzić się chwilę wcześniej, bo pępowina była świeża, a na całym ciele były ślady krwi" - informują siostry.

Cathopic.com

Jak relacjonują siostry, dzwonek informujący o otwarciu okna życia rozległ się około godz. 2:00. Siostry natychmiast tam pobiegły – przekazał w rozmowie z mediami rzecznik prasowy Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

W oknie życia znajdowała się nowo narodzona dziewczyna. Musiała urodzić się chwilę wcześniej, bo pępowina była świeża, a na całym ciele były ślady krwi. Ochrzciłyśmy ją. Nadałyśmy jej imię Anna – poinformowała s. Anna Siara, przełożona Zgromadzenia Sióstr Maryi Wspomożycielki.

Jak poinformował rzecznik łódzkiej Caritas, siostry natychmiast zgłosiły znalezienie noworodka w oknie życia. Lekarz ocenił stan zdrowia dziewczynki jako dobry. Dziecko zabrano do szpitala. Zgodnie z procedurą, sporządzony został policyjny protokół – mówił Tomasz Kopytkowski.

Reklama
Reklama

To już piąte dziecko pozostawione w oknie życia przy domu zakonnym Zgromadzenia Sióstr Maryi Wspomożycielki przy ul. Armii Krajowej w Piotrkowie Trybunalskim.

kh, PAP/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę