Nasze projekty

Nauka słówek i poznawanie Boga. „Anielski angielski” na kanale michalitów

"Anielski angielski" to cykl bezpłatnych lekcji online, w czasie których przybliżane jest religijne słownictwo w języku angielskim. Można je obejrzeć na kanale YouTube dwumiesięcznika "Któż jak Bóg".

To taki angielski, który pomoże nam być w kontakcie z Panem Bogiem i Aniołami – mówi ks. Piotr Prusakiewicz, redaktor naczelny dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”. Jak wspomina duchowny, kiedyś wszedł do kościoła, a przewodniczka, która tłumaczyła grupie angielskojęzycznej co znajduje się w świątyni, miała problemy ze słownictwem.

Trochę jej podpowiedziałem i stwierdziłem, że jednak warto uczyć się angielskiego, który pomoże nam odnaleźć się w świecie wiary i religii – opowiada ks. Prusakiewicz, pomysłodawca cyklu „Anielski angielski”.

Nie tylko nauka, ale doświadczenie Boga

Na kanale „Któż jak Bóg” zamieszczono już osiem lekcji, podczas których przedstawiane jest religijne słownictwo w języku angielskim. Zajęcia są różnej długości, a ich celem jest nie tylko poznanie nowych słówek, lecz przede wszystkim poznanie Boga i Aniołów. Lekcje odbywają się z native speakerem, dr. Robertem Stacpolem, dyrektorem Instytutu Bożego Miłosierdzia im. Jana Pawła II w Stanach Zjednoczonych – podkreśla michalita.

Reklama
Reklama

Lekcje są bezpłatne, a skorzystać z nich może każdy, niezależnie od znajomości języka angielskiego. Jak podkreślają pomysłodawcy, nie tylko o poznanie nowych wyrażeń, lecz przede wszystkim o doświadczenie Boga, przy okazji nauki. Serdecznie zapraszam do niezwykłej szkoły języka angielskiego – dodaje duchowny

>>>OBEJRZYJ<<<

kh/Stacja7

Przeczytaj również

  Reklama
  Reklama

  Najciekawsze artykuły

  co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

  Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

  Reklama

  SKLEP DOBROCI

  PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

  Reklama
  WIARA I MODLITWA
  Wspieraj nas na Patronite