Nasze projekty

Muniek Staszczyk podzielił się radosną nowiną! „Wszyscy jesteśmy tym bardzo podekscytowani”

Artysta już w połowie marca zostanie dziadkiem! Jak przyznał, choć bardzo o tym marzył, informacja ta nieco go zaskoczyła. "Dotarło do mnie, że zostanę seniorem rodu i prawie popłakałem się ze szczęścia" - powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

fot. muniekstaszczyk_official/instagram.com

Muniek Staszczyk to polski muzyk, współzałożyciel i lider znanego zespołu T.Love. Artysta wielokrotnie podkreślał, że wiara jest dla niego bardzo ważna. Prywatnie od ponad trzydziestu lat z Martą Kucharzak. Mają dwoje dzieci, Jana i Marię, a już wkrótce zostaną także… dziadkami!

PRZECZYTAJ: Muniek Staszczyk: wróciłem do Maryi po 40 latach, różaniec to dla mnie jedna z ważniejszych modlitw

W zeszłym roku piosenkarz za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się informacją, że jego córka wyszła za mąż. Muniek Staszczyk wspominał wówczas, że marzy o tym, aby zostać dziadkiem. Jak się okazuje już wkrótce to marzenie się spełni.

Reklama

Artysta w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium” przyznał, że jego córka, Maria w połowie marca urodzi swoje pierwsze dziecko, dziewczynkę. Wszyscy jesteśmy tym bardzo podekscytowani! – powiedział.

Muniek Staszczyk podkreśla, że choć bardzo o tym marzył, informacja, że będzie dziadkiem zaskoczyła go. Choć prędzej czy później się tego spodziewałem, wbiło mnie w krzesło i nieźle przytkało. Po chwili dotarło do mnie, że zostanę seniorem rodu i prawie popłakałem się ze szczęścia – powiedział w wywiadzie dla tygodnika. Co więcej, zdradził, że jego wnuczka będzie mieć na imię Roma.

onet.pl, ddtvn.pl, pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę