Nasze projekty

Marcin Majewski rzecznikiem prasowym Caritas Polska

1 lutego Marcin Majewski został mianowany rzecznikiem prasowym Caritas Polska. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za kontakty z mediami, tworzenie strategii medialnej i promowanie działalności Caritas w Polsce i za granicą.

fot. materiały prasowe Caritas Polska

Caritas Polska dynamicznie się rozwija i współpraca z mediami jest dla nas bardzo ważna. Jesteśmy przekonani, że Marcin Majewski, doświadczony dziennikarz, doskonale poradzi sobie z reprezentowaniem działań i wartości Caritas Polska – komentuje Dyrektor Caritas Polska ks. Marcin Iżycki.

Majewski posiada bogate doświadczenie w mediach. Przez 10 lat był szefem redakcji żużlowej w telewizji Canal+, wcześniej prowadził serwisy sportowe w TVN i TVN24. Po zakończeniu pracy w telewizji, zmienił branżę i w sierpniu 2023 zaczął pracę dla Caritas Polska na stanowisku koordynatora ds. mediów.

To dla mnie wielki zaszczyt i wyzwanie. Caritas jest największą organizacją charytatywną i humanitarną w Polsce. Niesie pomoc w Polsce i zagranicą, w kilkunastu programach pomocowych. To instytucja, której Magazyn Press drugi raz z rzędu przyznał nagrodę Top Marka. Chcę, żeby opinia publiczna dowiedziała się o tym, jak wspaniałe rzeczy robi Caritas – mówi nowy rzecznik.

Reklama

O Caritas

Caritas to największa organizacja dobroczynna w Polsce. Pomaga setkom tysięcy potrzebujących w kraju i za granicą. Struktura Caritas w Polsce składa się z Caritas Polska, która pełni funkcję koordynatora projektów ogólnopolskich i zagranicznych, oraz z 45 Caritas diecezjalnych, które niosą bezpośrednią pomoc potrzebującym. Organizacja jest częścią sieci Caritas Internationalis i Caritas Europa.

Przeczytaj również

  Reklama

  Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

  Reklama

  SKLEP DOBROCI

  Reklama

  PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

  WIARA I MODLITWA
  Wspieraj nas - złóż darowiznę