Nasze projekty

„Kiedy powstała biblioteka watykańska”? Pan Artur znał odpowiedź! Niesamowity rekord w „Jeden z Dziesięciu”

Pan Artur Baranowski grę w "Jeden z Dziesięciu" zakończył z kompletem punktów i wynikiem 803 ustanowił absolutny rekord programu. Więcej punktów nie dało się zdobyć!

fot. TVP VOD/yotube.com (print screen)

„Jeden z Dziesięciu” to jeden z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce. Na ekranach gości od 3 czerwca 1994 roku. Od samego początku program prowadzi Tadeusz Sznuk.

Od końca października trwa już 140. seria tego programu. W środę, 22 października, w dziewiętnastym odcinku wystąpił między innymi pan Artur Baranowski, ekonomista ze Śliwnik. Jak się później okazało był to bezwzględnie wyjątkowy uczestnik. Pan Artur nie potknął się ani razu, odpowiadając na wszystkie pytania.

Jedno z pytań, na które także znał prawidłową odpowiedź, brzmiało „W którym wieku powstała biblioteka watykańska?”. Pan Artur oczywiście znał odpowiedź. W piętnastym – odpowiedział zawodnik i następne pytanie wziął, podobnie jak wszystkie poprzednie i następne, „na siebie”.

Reklama

Po ostatnim finałowym pytaniu pan Artur na koncie miał 773 punkty, ale po doliczeniu punktów za zachowane szanse, zakończył występ z rezultatem 803 punktów! To absolutny rekord programu, więcej nie dało się uzyskać. W tabeli najlepszych wyników pan Artur wyprzedza kolejnego zawodnika o niemal 600 punktów.

Gratulujemy ogromnej wiedzy i zwycięstwa!

Finałowych 40 pytań i odpowiedzi można posłuchać tutaj:

rmf24.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę