Nasze projekty

Hosanna Festiwal za niespełna dwa tygodnie!

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas, by poznać laureatów konkursu XVIII edycji "Hosanna Fesiwal". To wydarzenie skierowane do młodych, muzycznych talentów, którzy pragną swoim śpiewem chwalić Boga. Kto w tym roku zwycięży?

fot. Hosanna Festival/Facebook.com

Hosanna Festival jest ogólnopolską imprezą organizowaną przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych miasta Siedlce.

HOSANNA jest wydarzeniem, która gromadzi dziesiątki młodych i utalentowanych muzyków z całej Polski oraz wielotysięczną publiczność. Festiwal stawia sobie za cel obok upowszechniania szeroko pojętej kultury, kształtowania gustów i wrażliwości muzycznej, równie ambitne zadanie formowania młodego pokolenia Polaków otwartego na wartości chrześcijańskie i ogólnoludzkie. Jest także okazją do promocji oraz wspierania utalentowanych zespołów i solistów muzyki chrześcijańskiej z całej Polski.

Głosowanie internetowe

Pierwszym etapem konkursu było nadsyłanie nagrań swoich utworów wraz z opisem zespołu/opisem swoich dokonań wokalnych. Następnie jury wyłoniło zakwalifikowanych do następnego etapu konkursu, jakim jest wystąpienie na scenie Hosanna Festival.

Reklama

Teraz przyszedł czas na głosowanie internetowe, gdzie internauci wyłonią laureatów nagrody publiczności.

Hosanna Festival odbędzie się 17 września – wtedy na scenie zaprezentują się wszyscy zakwalifikowani. A gwiazdą wieczoru po wyłonieniu laureatów będzie zespół „Muode Koty”.

❗️RUSZYŁO GŁOSOWANIE INTERNETOWE ❗️?Po ogłoszeniu zakwalifikowanych przyszedł czas na walkę o Nagrodę Publiczności ?…

Reklama
Posted by Hosanna Festival on Monday, September 6, 2021

kw/niedziela.pl/HosannaFestival/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę