Dwa Narody Jeden Duch – polsko-ukraiński koncert charytatywny [TRANSMISJA]

Już dziś o godz. 18:30 w Czeladzi, odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny z udziałem artystów z Polski oraz Ukrainy. Przyświeca im jeden cel – zgromadzenie funduszy oraz zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla ukraińskich rodzin. Zapraszamy do udziału w transmisji online.

fot. mat. prasowe Muza Dei

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Muza Dei, które aktywnie działa na rzecz promowania wartości chrześcijańskich oraz krzewienia silnych więzi rodzinnych. Stowarzyszenie od lat współpracuje z muzykami i artystami, tworząc wyjątkową atmosferę podczas wielu wydarzeń o tematyce chrześcijańskiej.

Pomysł na organizację koncertu charytatywnego był odpowiedzią na cierpienie niewinnych ludzi, a także ich trudną sytuacje ekonomiczną, jak i społeczną. Dla organizatorów wydarzenia, niesienie pomocy oraz okazywanie wsparcia dla narodu ukraińskiego jest misją, którą chcą realizować przez wzgląd na dotychczasowe, wieloletnie doświadczenie i przyjaźń z ukraińskimi artystami. Koncert „Dwa Narody Jeden Duch” to wydarzenie muzyczne połączone z modlitwą o pokój oraz świadectwo wspólnoty i siły obu narodów.

Już o godz. 18:30 w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Czeladzi rozpocznie się niezwykła muzyczno-duchowa podróż, zachęcająca wszystkich zebranych do wspólnej modlitwy oraz pomocy finansowej dla ukraińskich rodzin. Całość zebranych środków będzie przekazana na wsparcie medyczne i gastronomiczne zarówno dla osób, które zostały w kraju objętym wojną, jaki i tych, które przybyły do Polski w poszukiwaniu lepszego życia i bezpieczeństwa.

Reklama

LINK DO TRANSMISJI:

Wszystkie osoby pragnące wesprzeć zbiórkę charytatywną, mogą skorzystać z możliwości wpłat online na stowarzyszenie Muza Dei w tytule wpisując: „Darowizna na cele statutowe – Dwa narody jeden Duch” Na numer rachunku 22 1160 2202 0000 0003 8106 054. Więcej informacji na temat zbiórki na stronie >>> TUTAJ>>>.

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę