Nasze projekty

Bp Lechowicz po śmierci żołnierza rannego na granicy: „narażają swe zdrowie i życie”

"Modlę się za naszego żołnierza śp. Mateusza o pokój wieczny" - napisał biskup polowy Wiesław Lechowicz na platformie X po informacji o śmierci żołnierza, który został ranny na granicy z Białorusią.

fot. Episkopat News/Flickr.com

Nie żyje polski żołnierz, który został ugodzony nożem przez migranta na granicy z Białorusią – przekazało Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych.

Żołnierz walczył o życie co najmniej od 28 maja, gdy o zdarzeniu poinformował wiceszef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

ZOBACZ: Nie żyje żołnierz raniony na granicy z Białorusią

Reklama

„Pomimo udzielonej pomocy w rejonie bandyckiego ataku na granicy z Białorusią i wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować” – poinformowało Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych.

Bp Lechowicz o śmierci żołnierza

Do tragicznej wiadomości o śmierci żołnierza odniósł się biskup polowy Wiesław Lechowicz. „Modę się za naszego żołnierza śp. Mateusza o pokój wieczny, a także o wsparcie dla najbliższej Rodziny i również tej żołnierskiej, pogrążonych w żałobie i bólu. Otoczmy modlitwą tych wszystkich, którzy narażają swe zdrowie i życie dla naszego bezpieczeństwa, pokoju i wolności!” – napisał na platformie X.

Reklama

interia.pl, kh/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę