Nasze projekty
Fot. Materiały Stacji7

„Nocny złodziej” pojawi się na „Umiłowanych”

Już w sobotę 26 października na Tauron Arenie w Krakowie odbywa się największe z dotychczasowych spotkań modlitewnych organizowanych przez o. Adama Szustaka. Podczas wydarzenia swoją premierę będzie miała też jego najnowsza wydana przez Stację7 książka "Nocny złodziej".

Reklama

Książka „Nocny złodziej” właśnie wyszła z drukarni i konferencja „Umiłowani” będzie jednym z pierwszych miejsc, gdzie czytelnicy będą mogli wziąć ją do ręki, przejrzeć i zakupić.

– Wielu czytelników Stacji7 to wierni słuchacze o. Adama i bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wspólnie uczestniczyć w bodaj najliczniejszym uwielbieniu organizowanym przez Langustę i o. Szustaka. To okazja do spotkania, wspólnej modlitwy, uwielbienia, ale także integracji i rozmowy – mówi Andrzej Mitek ze Stacji7. 

Nasza redakcja będzie miała na „Umiłowanych” swoje stoisko, gdzie oprócz najnowszej publikacji autorstwa o. Adama będą też dostępne inne jego książki wydane przez Wydawnictwo Stacji7 takie jak „Straszna książka” czy „Szusta rano”. Ponadto będzie tam można również zakupić nasz niezwykły modlitewnik „Weź i się módl”, stworzony przy współudziale ponad 100 księży z całej Polski i wydany dzięki naszym Czytelnikom. 

Reklama

Spotkanie „Umiłowani” na Tauron Arenie w Krakowie rozpoczyna się w sobotę 26 października o godz. 18:30. Otwarcie bram o 16:30. 

Jak zwykle poprowadzą je wspólnie o. Adam Szustak i o. Tomasz Nowak, zaś o oprawę muzyczną zadba zespół owca.

 

Reklama

ad/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę