Nasze projekty

Do końca przedsprzedaży „Szustej Rano” zostały 4 godziny!

Dziś dzień przedsprzedaży "Szustej Rano". Tylko do końca wtorku (16.04.) najnowsza książka o. Adama Szustaka w najniższej cenie!

Reklama

Wielki Tydzień to czas intensywnego przygotowania na największe święto w roku, Zmartwychwstanie Pana. Największe, i zarazem najbardziej radosne, bowiem jako chrześcijanie jesteśmy powołani do radości i nadziei, która płynie ze zwycięstwa nad śmiercią, którego dokonał Jezus Chrystus.

A więc świętujmy! Radośnie i głośno, żyjąc tak, aby nasze życie było inspiracją dla innych, być może jedyną ewangelią, jaką ktoś w swoim życiu przeczyta.

Do tego właśnie zaprasza nas „Szusta Rano” o. Adama Szustaka. Do pełniejszego życia. Do życia w perspektywie życia wiecznego. Do Bożej jazdy bez trzymanki, każdego dnia, przez 365 dni w roku.

Reklama

Przedkawowy pandowo-filozoficzno-śmieszno-filmowy codziennik motywacyjny to książka, z którą o wiele łatwiej, mądrzej i przede wszystkim lepiej – jak mawia o. Adam “dobrzej” – można przeżyć każdy dzień. Najnowsza książka Wydawnictwa Stacji7 to propozycja nie tylko dla fanów Langusty na Palmie.

Gorąco polecamy Ci „Szustą Rano” w promocyjnej cenie!

[dobroci_books_widget url=’https://stacja7.pl/wp-content/uploads/Stacja7.xml’ params=’?c=s7′ items=’3′ columns=’3′ category=’szusta rano’]

Reklama

O. Adam Szustak prezentuje swoją najnowszą książkę!

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę