Nasze projekty
Reklama

52 furtki do nieba – 3 darmowe fragmenty

52 furtki do nieba czyli najpiękniejsze wezwania do Maryi 20 tajemnic różańcowych 7 skutecznych modlitw maryjnych, wśród nich „Nowenna rozwiązująca węzły” (ulubiona modlitwa papieża Franciszka) i „Nowenna pompejańska”. Reklama W życiu bywają chwile, kiedy nie wiemy, jaką podjąć decyzję. Stajemy przed wyborami, których konsekwencji w żadnym razie nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Niezbędny jest wtedy […]

52 furtki do nieba czyli najpiękniejsze wezwania do Maryi
20 tajemnic różańcowych
7 skutecznych modlitw maryjnych, wśród nich „Nowenna rozwiązująca węzły” (ulubiona modlitwa papieża Franciszka) i „Nowenna pompejańska”.

Reklama

W życiu bywają chwile, kiedy nie wiemy, jaką podjąć decyzję. Stajemy przed wyborami, których konsekwencji w żadnym razie nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Niezbędny jest wtedy ktoś, kto dobrze doradzi.

(fragment książki)

Przeczytaj również

  „52 furtki do nieba” to cykl rozważań do wezwań Litanii Loretańskiej. Po raz pierwszy ukazał się na naszym portalu niemal 3 lata temu. Teraz wraca w formie publikacji książkowej. Rozważania uzupełnia zestaw modlitw do Maryi, m.in. Nowenna pompejańska czy Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły.

  Reklama

  Zobacz cykl „52 furtki do nieba”!


  Podręczny format sprawia, że modlitewnik można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, a piękna okładka doda uroku chwilom spędzonym na modlitwie do Matki Bożej.

  Modlitewnik można zakupić w najlepszych księgarniach katolickich, które znajdziesz na poniższej mapie.
  Sprzedaż internetowa ruszy już 4 maja.

  Reklama

  Reklama

  Najciekawsze artykuły

  co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

  Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

  ARTYKUŁY POWIĄZANE

  SKLEP DOBROCI

  Reklama

  PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

  PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
  WIARA I MODLITWA
  Wspieraj nas - złóż darowiznę