Nasze projekty

Zyskaj sprawczość nad swoim życiem. Już 14 lipca kolejna edycja rekolekcji „Droga Lwa”

Droga Lwa to intensywne, trzydniowe ćwiczenia duchowe, osobowe i fizyczne dla mężczyzn. "To czas walki ze swoimi lękami i zranieniami, przestrzeń uzdrowienia i miejsce spotkania z Bogiem Ojcem" - podkreślają organizatorzy.

fot. materiały prasowe

W trakcie trzech dni, podczas warsztatów, konferencji, modlitwy i Eucharystii poruszane są tematy, takie jak: powołanie i misja, nieczystość, zranienia i fałszywe przekonania, dynamika działania, emocje i pragnienia, Słowo Boże.

Na Drodze Lwa doświadczysz przygody z innymi mężczyznami, podejmiesz wyzwanie i wyjdziesz ze swojej strefy komfortu, otrzymasz wiele inspiracji do zmiany w swoim życiu. Droga Lwa to czas walki ze swoimi lękami i zranieniami, przestrzeń uzdrowienia i miejsce spotkania z Bogiem Ojcem – podkreślają organizatorzy.

Drogę Lwa prowadzi “Droga Odważnych”, katolicki ruch formacyjny dla mężczyzn, działający z asystencją pastoralną braci kapucynów, którego charyzmatem jest formacja mężczyzn na Bożych przywódców zgodnie z ideałem: miłość, służba i formacja. 

Reklama

Dziś, gdy szczególnie potrzebujemy mężczyzn, którzy wezmą odpowiedzialność za życie swoje i powierzonych im ludzi, „Droga Lwa” staje się narzędziem do formowania prawdziwych Bożych przywódców. Chcemy dotrzeć z tym programem do jak największej liczby odbiorców. Mężczyźni mają w sobie ogromne możliwości i potencjał. Podczas „Drogi Lwa” chcemy wspólnie przekonać się, że jako mężczyźni możemy mieć wpływ, sprawczość nad sobą, bliskimi, swoją pracą, pasjami, wszelkimi codziennymi relacjami, do, których powołał nas Pan Bóg – dodają organizatorzy.

„Nadchodzi męski czas…”

Tegoroczne spotkanie odbędzie się od 14 do 16 lipca w Warszawie w dolnym kościele parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego przy ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 101. W Drodze Lwa można wziąć udział wyłącznie decydując się na uczestnictwo w trzydniowym programie (tj. od pierwszego bloku w piątek, który rozpoczyna się około 9:30). Bilety dostępne są na stronie drogalwa.pl, link >>>TUTAJ>>>.

Prowadzącymi trzydniowe spotkanie będą: 

Reklama

Mariusz Marcinkowski – mąż, ojciec, trener rozwoju osobistego, certyfikowany mówca, trener i coach Maxwell Leadership Certified Team, teolog. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie trenerskie i mentorskie;

Dawid Gacek –  mąż, ojciec,  muzyk i inspirujący mówca oraz mentor.  Przeszło 10 lat zapala miłością do Bum Bum Rurek na szkoleniach, warsztatach i happeningach. Przeszkolił w tym czasie ponad 3000 nauczycieli; 

Paweł Bodzon – mąż, ojciec, absolwent Psychologii i Nauk o Rodzinie na Uniwersytecie im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Praktykę psychologiczną odbywał w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na oddziale zamkniętym psychiatrycznym dla dzieci w Józefowie. Prowadzi Psychoterapię indywidualną w paradygmacie psychodynamicznym; 

Reklama

br. Adam Zwierz OFMCap – kapucyn, odpowiedzialny za formacje postulantów. Misjonarz. Spowiednik. Asystent kościelny Drogi Odważnych;

Michał Paczuła – mąż, ojciec, certyfikowany Project Manager, absolwent Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego. Prywatnie interesuje się branżą Security, a jego pasją jest tenis stołowy. Od 4 lat działa w obszarze rozwoju mężczyzn, dlatego też podjął pracę jako Dyrektor Fundacji Droga Odważnych.

materiały prasowe

mat.prasowe,pa/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę