Nasze projekty

„Wewnętrzny komentator”. Nowy projekt dominikanów

Dwa razy w tygodniu, aż do Wielkiego Postu na kanale Youtube dominikanów publikowane będą kolejne odcinki nowej serii pt. "Wewnętrzny komentator". "Ojciec Wojciech będzie inspirował widzów do uważnego i świadomego przyglądania się bogatemu światu wewnętrznemu" - zapowiadają twórcy.

fot. dominikanie.pl/Youtube.com (Print sreen)

Od 3 stycznia, w każdy wtorek i piątek (aż do rozpoczęcia Wielkiego Postu) na kanale dominikanie.pl w serwisie Yotube publikowane będą kolejne odcinki serii zatytułowanej „Wewnętrzny komentator”.

Dominikanin Wojciech Jędrzejewski OP zaprasza tym samym na przygodę, tj. na spotkanie z szeregiem wewnętrznych komentatorów.

Każdy z nas ma przecież w swojej głowie całą lożę takich postaci, które oceniają nie tylko to, co nas spotka, czy ludzi, z którymi mamy relacje, ale także nasze własne zachowanie – i to niestety często najbardziej krytycznie! – podkreślają twórcy.

Reklama

Ojciec Wojciech będzie inspirował widzów do uważnego i świadomego przyglądania się bogatemu światu wewnętrznemu. Zaproponuje swoje pomysły i nazwy, zachęcając do samodzielnego szukania i nazywania tego, co w każdym z nas. Po co? By opracować mądrą strategię życia z wewnętrznymi komentatorami – dodają.

Zobacz zapowiedź programu:

materiały prasowe, pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę