Nasze projekty

Marsz Dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Krakowa

W tym roku Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Krakowa pod hasłem „Polsko walcz o swoje dzieci”. Marsz wyruszy w niedzielę o godz. 12:00 z placu Matejki.

fot. senivpetro/freepik.com

W ostatnią niedzielę miesiąca, 25 czerwca ulicami Krakowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Pójdźmy, aby wspólnie sprzeciwić się wszystkiemu, co niszczy rodziny i alienuje nasze dzieci. Niech Polska będzie wolna od demoralizacji w mediach i na ulicach. Pokażmy, że wspieramy tych, którzy walczą z uzależnieniami, depresją czy lękiem – podkreślają organizatorzy.

Organizatorzy Krakowskiego Marszu dla Życia i Rodziny zapraszają na godz. 12:00 na plac Matejki, skąd marsz wyruszy w stronę Rynku Głównego. Kolumna marszowa przejdzie ulicą Floriańską ,dalej przemaszeruje przez Rynek Główny, następnie ulicą Grodzką oraz Stradomską, aż na plac Wolnica.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi, które za swoje główne cele działalności publicznej obrało pielęgnowanie chrześcijańskich wartości i tradycji narodu polskiego oraz propagowanie i ochronę kulturalnej spuścizny cywilizacji łacińskiej.

Reklama

akcje.piotrskarga.pl/marsz-dla-zycia-krakow, pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę