Nasze projekty

Zostań Mecenasem Stacji7

Naszym celem jest głoszenie całemu światu Ewangelii. Na sercu szczególnie leżą nam ludzie młodzi. Jesteśmy tam, gdzie oni - to dla nich prowadzimy Stację 7, aktywnie działamy w portalach społecznościowych, tworzymy rekolekcje na naszym kanale YouTube i wydajemy wartościowe książki.

Reklama

Nie chcemy iść na kompromisy. Nie chcemy robić rzeczy, które może i są zyskowne, ale wymagają od nas naginania kręgosłupa moralnego. Chcemy być wierni Jezusowi. Tworzymy społeczność, w której każdy może znaleźć wartościowe dla siebie treści, nie ginąc przy tym w chaosie informacyjnym.

Co możemy zrobić razem?

Dziękuję, że chcesz wesprzeć naszą misję. Przyłóż rękę do jednego z naszych dzieł. Zostań mecenasem konkretnego projektu. Przeznacz swoje fundusze na działania, które realnie pomogą odnaleźć młodym ludziom właściwą Drogę.

 


Mecenas Wydania – 1500 zł

Co dwa tygodnie przygotowujemy na Stacji7 specjalne wydania tematyczne. Inspirujemy w nich sylwetkami świętych, którzy szturmem zdobyli Niebo. Pokazujemy, że Jezusa trzeba zapraszać do każdego zakamarka naszego życia – niezależnie czy to matura, egzamin, cierpienie, radość czy pozornie szara codzienność. Dajemy młodym ludziom mądre wskazówki: jak się modlić, gdzie szukać pięknych inspiracji, jak wypełnić duchową pustkę. Miesięcznie na portalu Stacja7.pl odwiedza nas 600 tysięcy odbiorców, generując 1,4 mln odsłon.

Reklama

wydanie-matura
Kwota 1500,00 zł zapewni nam znaczne wsparcie przy uruchomieniu wydania. Każdy artykuł wydania będzie zawierał specjalne podziękowania dla Ciebie – Mecenasa Wydania.

 

Reklama

 

Mecenas Książki – 40 000 zł

Naszą ambicją jest wydawać książki, które mają… smak. Wśród naszych autorów mamy najpopularniejszych głosicieli Dobrej Nowiny. Współpracujemy z żywymi świadkami Jezusa, którzy słowem pisanym trafiają wprost do serc młodych ludzi. Dbamy o to, aby nasze wydawnictwa były pięknie wydane, atrakcyjnie oprawione i, co najistotniejsze, wypełnione po brzegi wartościami.

Reklama

 

Wydajemy m.in. książki ojca Adama Szustaka, jednego z najbardziej rozpoznawalnych ewangelizatorów w Polsce. Koszt wydania każdej z książek wynosi ponad 40 000 zł i znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe. Wierzymy, że dzięki Twojej pomocy nasze ambitne plany będą wykonalne!

 


 

Mecenas Mediów – 4 000 zł / m-c

Każdego miesiąca docieramy poprzez media społecznościowe nawet do trzystu tysięcy młodych ludzi. Tworzymy grupy modlitewne, prowadzimy strony dla młodych mężczyzn i kobiet poszukujących głębszego sensu w swoim życiu. Ewangelizacja na Facebooku i Instagramie? Tak, właśnie to robimy! Przygotowujemy grafiki ze Słowem Bożym, proponujemy wartościowe treści formacyjne, relacjonujemy wydarzenia, takie jak np. spotkanie młodych Lednica 2000, polecamy cykle modlitewne.

Miesięczny koszt utrzymania naszej działalności na Facebooku i Instagramie to 4000 zł. Pomóż nam sfinansować te działania i otwórz drogę do jeszcze większej aktywności.

 


 

Mecenas Rekolekcji – 10 000 zł

Młode pokolenie cierpi na brak autorytetów. To paląca potrzeba, na którą staramy się realnie odpowiedzieć. Jesteśmy tam, gdzie oni poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Jednym z najczęściej odwiedzanych przez młodych ludzi miejsc jest serwis YouTube. Nasze filmy mają już ponad 12 mln wyświetleń.

adam-szustak-rekolekcje

Organizujemy na YouTube internetowe rekolekcje. Są to profesjonalnie wykonane filmy wideo, podzielone na kilkunastominutowe odcinki. Przy ich tworzeniu zapraszamy do współpracy ludzi, którzy mówiąc o Bogu są wiarygodni w oczach młodego pokolenia. Jak powiedział niegdyś ojciec Adam Szustak: „Gdyby Pan Jezus żył na ziemi w tych czasach, najpewniej miałby swój kanał na YouTube”. Zgadzamy się! A Ty?

Stworzenie jednej edycji internetowych rekolekcji to koszt 10 000 zł. Czy pomożesz je nam zrealizować?

 


 

Mecenas Akademii – 45 000 zł

Od trzech lat organizujemy roczny kurs “Akademia dziennikarstwa”, który ma na celu poprawę komunikacji w Kościele. Dzięki naszym szkoleniom ludzie młodzi, którzy nie zawsze mogą skorzystać z drogich kursów medialnych, mają możliwość profesjonalnego przygotowania się do działań medialnych w swoich środowiskach. Przekazujemy im po prostu to, czego sami się nauczyliśmy, po to, by Kościół miał swoich liderów i ambasadorów medialnych w różnych środowiskach lokalnych.

Przygotowujemy także specjalne warsztaty medialne przed różnymi większymi wydarzeniami w Kościele. Z naszych warsztatów przed Światowymi Dniami Młodzieży w Polsce skorzystało prawie 200 osób, które aktualnie nadal działają w Kościele w swoich środowiskach, diecezjach, parafiach, wspólnotach.

Koszt rocznego kursu, który pokrywamy my, po to by uczestnikom było lżej finansowo, wynosi 45 00 zł przy założeniu, że szkolimy w formie warsztatowej trzy grupy po 25 osób. Twoje zaangażowanie umożliwi działanie naszej Akademii. 

  

Co Zyskujesz?

 

Jesteśmy przekonani, że zależy Ci na jednym – chcesz zmienić świat na lepszy. Wspierając naszą Fundację realnie wpływasz na życie wielu młodych ludzi (i nie tylko!). Dzięki Twojej hojności mamy narzędzia, aby wskazywać im Drogę, formować w wartościach, rozwijać w duchu uczciwości, przedsiębiorczości, sprawiedliwości i solidarności.

Otoczymy Cię modlitwą. Każdego 7 dnia miesiąca w intencji Darczyńców i Mecenasów naszej Fundacji zostanie odprawiona Msza Święta przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.

Zamieścimy informacje o Tobie. W zależności od tego, którą naszą inicjatywę zechcesz wspomóc, zamieścimy na Twoje życzenie w materiałach dotyczących tej inicjatywy informacje o Tobie lub o przedsięwzięciu, które realizujesz. 

Powiedz nam, jak jeszcze możemy Ci podziękować za okazane wsparcie.

O nas

Głównym dziełem Fundacji Medialnej 7 jest portal Stacja7, który tworzymy od 2012 roku. Nasza Fundacja działa pod patronatem arcybiskupa metropolity warszawskiego, kard. Kazimierza Nycza.

Tworzymy dzieło ewangelizacji młodych. Jesteśmy wierni nauczaniu Jezusa Chrystusa i Jego Ewangelię pragniemy głosić całemu światu.

Promujemy takie wartości, jak: uczciwość, przedsiębiorczość, sprawiedliwość i solidarność.

 

Mecenasie, zaoferuj swoją pomoc!

 

Zadzwoń: +48 511 827 700

Napisz: [email protected]

 

Z serca dziękuję! Aneta Liberacka, redaktor naczelna Stacji7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę