Różaniec nieodklepany. Modlitwa doświadczonych życiem (ebook)

Jeśli jesteś doświadczony życiem, te rozważania pomogą Ci na nowo odkryć potęgę różańca. 20 tajemnic, w których znajdują się mocne odniesienia do realiów współczesnego świata.

Reklama

Co robić w sytuacjach podbramkowych? Jak poradzić sobie ze słowami, które zabijają i podcinają skrzydła? Gdzie szukać pomocy? Czy chcesz nauczyć się słyszeć Boga? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz… trwając na modlitwie różańcowej. Odważ się i podejmij walkę z najciemniejszymi i bolącymi miejscami Twojej duszy. W ebooku, który oddajemy w Twoje ręce, znajdziesz omówienia poszczególnych tajemnic różańca autorstwa ks. Piotra Śliżewskiego.

Dzieląc się tym wyjątkowym ebookiem, chcemy Cię poprosić o wsparcie. Tylko grono Darczyńców, którzy wierzą w sens i cel naszej pracy, pozwala nam być niezależnymi. To dzięki tym środkom możemy jeszcze lepiej służyć naszej misji. Jako nowy Darczyńca otrzymasz od nas rozważania różańcowe w formie ebooka, który zaraz po przekazaniu dowolnej darowizny trafi na Twoją skrzynkę mailową.

Reklama
Reklama

[donation_form id=”103283″]

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę