Nasze projekty

Ekipa Pełna Życia. Znani polscy artyści śpiewają o rodzinie w projekcie Muza Dei

Polscy artyści m.in. Anna Rusowicz, Stanisław Karpiel-Bułecka, Darek Malejonek wystąpili w utworze pt. „Rodzina”. Piosenka promuje projekt pod nazwą Ekipa Pełna Życia. Teledysk o tym samym tytule ma właśnie swoją premierę w serwisie YouTube oraz na kanałach społecznościach Stowarzyszenia Muza Dei, które jest odpowiedzialne za realizację projektu.

Reklama

Utwór powstał we współpracy z wieloma wokalistami i muzykami. Do jego realizacji zostali zaproszeni m.in. Dariusz Malejonek – założyciel i lider Maleo Reggae Rockers, Natalia Kawalec – finalistka programu The Voice Kids, Agnieszka Nowicka-Cudzich – wokalistka zespołu Deus Meus oraz Dominika Kowalik – wokalistka. W piosence występuje również chór dziecięcy „Fantazja” z Miejskiej Szkoły Podstawowej w Szczawnie Zdroju i Zespołu Szkół Muzycznych w Wałbrzychu.

Projekt Ekipa Pełna Życia, na potrzeby którego powstał utwór promuje rodzinę jako najważniejszą komórkę społeczną. Jego pomysłodawcy poprzez piosenkę odnoszą się do takich wartości jak bezwarunkowa miłość, wsparcie czy wzajemna życzliwość. Przypominają jednocześnie, że rodzina to siła i radość, a doświadczenie jej starszych członków i energia tych młodych wzajemnie się uzupełniają.

Za pomocą naszej piosenki chcemy przypominać o wzorcach jakie niesie ze sobą wychowanie w wielopokoleniowej i wielodzietnej rodzinie, w której uczymy się szacunku, pokory i znajdujemy czas dla siebie nawzajem. Stanowi ona źródło bezcennych wartości, które warto pielęgnować. To właśnie w rodzinie dzielimy wspólnie nasze radości i sukcesy oraz doświadczamy najpiękniejszych chwil w naszym życiu – mówi Andrzej Dubiel, pomysłodawca projektu Ekipa Pełna Życia i prezes Stowarzyszenia MuzaDei.

Reklama
Reklama

Teledysk pt. „Rodzina” został zrealizowany przy współudziale Mirosława Kowalika odpowiedzialnego za produkcję muzyczną oraz Jacka Gładkowskiego, który nadzorował nagrania, zgrania i mastering.

Projekt dofinansowany ze środków Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej.

Reklama
Reklama

kh/MuzaDei/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite