Nasze projekty

Oferta reklamowa Fundacji Medialnej 7

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Fundacją, zajmującą się szeroko pojętą komunikacją i mediami. Prowadzimy portale, tematyczne strony internetowe, jak i profile w mediach społecznościowych. Opracowujemy kampanie informacyjne, społeczne, organizujemy różnego rodzaju warsztaty, szkolenia oraz konferencje na temat komunikacji, dziennikarstwa, organizacji, osobistego rozwoju czy szukania motywacji życiowej.

Co robimy?

Podstawowym elementem naszej działalności jest portal internetowy Stacja7.pl skierowany głównie do ludzi młodych (największa grupa to osoby pomiędzy 24 a 34 rokiem życia). Jednocześnie tworzymy sieć portali tematycznych, adresowanych do zróżnicowanych grup odbiorców. Posiadamy własny kanał Youtube, różnorakie profile w portalach społecznościowych, które cieszą się ogromną popularnością (statystyki poniżej). Specjalizujemy się zarówno w tworzeniu treści tekstowych jak i filmów wydawanych w seriach i cyklach. Jesteśmy producentem teledysków, między innymi  do piosenek zespołu Arka Noego z płyty “Petarda”, czy teledysku do hymnu ŚDM Kraków 2016. Tworzymy także popularne w internecie cykle filmów-rekolekcji jak te prowadzone przez ojca Adama Szustaka (dominikanina, jednego z najpopularniejszych duchownych w Polsce), które systematycznie od czterech lat ogląda z nami coraz większa społeczność.

Nasze statystyki

Miesięcznie na portalu Stacja7.pl odwiedza nas 200 – 300 tysięcy odbiorców generując 700 – 800 tys. odsłon, rocznie jest to prawie 3 miliony unikalnych użytkowników. Nasza baza mailingowa zawiera ponad 18 tysięcy aktywnych adresów. Swoje treści kierujemy do ludzi młodych w wieku 18 – 35 lat.

Social media

Nasze największe strony na portalu Facebook

Inne konta

 

Wizualizacje

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszym portalem, lub chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas na [email protected].

Wspieraj nas - złóż darowiznę