Nasze projekty

Papież Franciszek po Regina Coeli: niech spory ustąpią miejsca pojednaniu

„Niech kłótnie, wojny i spory ustąpią miejsca zrozumieniu i pojednaniu. Zawsze podkreślajcie to słowo: pojednanie, ponieważ to, czego Jezus dokonał na Kalwarii i przez swoje zmartwychwstanie, ma na celu pojednanie nas wszystkich z Ojcem, z Bogiem i ze sobą nawzajem” – mówił papież po odmówieniu modlitwy Regina Coeli.

fot. Vatican News/Youtube.com

Papież Franciszek po modlitwie Regina Coeli i udzieleniu apostolskiego błogosławieństwa w Poniedziałek Wielkanocny ponownie złożył wszystkim przybyłym na Plac Świętego Piotra wielkanocne życzenia.

Niech łaska Zmartwychwstałego Pana da pociechę i nadzieję wszystkim cierpiącym: niech nikt nie będzie opuszczony! Niech kłótnie, wojny i spory ustąpią miejsca zrozumieniu i pojednaniu. Zawsze podkreślajcie to słowo: pojednanie, ponieważ to, czego Jezus dokonał na Kalwarii i przez swoje zmartwychwstanie, ma na celu pojednanie nas wszystkich z Ojcem, z Bogiem i ze sobą nawzajem. Pojednanie! – podkreślił Ojciec Święty.

Bóg zwyciężył w decydującej bitwie ze złym duchem: pozwólmy Mu zwyciężyć! Wyrzeknijmy się naszych ludzkich planów, nawróćmy się do Jego planów pokoju i sprawiedliwości – dodał.

Reklama

Następnie papież podziękował za wszystkie życzenia jakie do niego dotarł w ostatnich dniach. Jestem szczególnie wdzięczny za modlitwę! Proszę Boga, aby za wstawiennictwem Dziewicy Maryi wynagrodził każdemu z nich Swoimi darami – mówił.

KAI, pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę