Ukraiński żołnierz nagrywa filmiki na TikToku. Robi to dla córki

Ukraińscy żołnierze już od dziewięciu dni bohatersko bronią swojej ojczyzny. Wojna spowodowała, że na nieokreślony czas musieli rozstać się ze swoimi rodzinami. Jeden z żołnierzy postanowił nagrywać filmiki na TikToku, aby w ten sposób pokazać swojej rodzinie, że u niego wszystko w porządku.

fot. kovalenko8380/instagram.com

Od ponad tygodnia w Ukrainie toczy się wojna. Żołnierze walczą o to, aby ich kraj nadal pozostał niepodległy. To także czas bolesnej rozłąki z rodziną i strach o życie, zarówno tych walczących, jak i tych ukrywających się czy uciekających.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Александр Коваленко (@kovalenko8380)

Anatoly Stefan, w Internecie występujący jako Aleksander Kowalenko to ukraiński żołnierz, który jak podają media, postanowił za pośrednictwem TikToka nagrywać dla swojej córki krótkie filmiki. Dzięki temu pokazuje jej, że żyje i u niego wszystko w porządku.

Reklama
Reklama

W nagraniach widzimy jak żołnierz, czasami sam, a innym razem z kolegami, tańczy do różnych popularnych piosenek.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Александр Коваленко (@kovalenko8380)

Reklama
Reklama

Konto na TikToku założył w grudniu 2020 r. Jego profil nie był bardzo popularny, z zaledwie kilkoma obserwującymi i okazjonalnymi wideo. Publikuje tam treści przede wszystkim związane z wojskiem. W ten sposób, jak podają media próbuje osłodzić rodzinie rozłąkę. Wraz ze swoimi towarzyszami mężczyzna tańczy, pozuje i uśmiecha się, co pomaga mu przekazać czytelną i ważną wiadomość swojej rodzinie.

„Żyję i będę dalej walczył o Ukrainę”

Dziś widzi go nie tylko jego córka, ale miliony ludzi na całym świecie. Gdy przez prawie tydzień żołnierz nie pojawił się na TikToku internauci zaczęli obawiać się najgorszego. Jednak po chwili nakręcił krótkie wideo, w którym uspokaja, że nadal walczy o niepodległość swojego kraju.

Żyję i będę dalej walczył o Ukrainę – powiedział. Zwrócił uwagę, że nie zawsze ma dostęp do Internetu albo po prostu nie może się z nim łączyć ze względu na własne bezpieczeństwo. Obecnie jego profil obserwuje ponad 4 miliony osób.

Reklama

Historia ukraińskiego żołnierza wielu śledzącym jego kanał na TikToku przypomina niezwykły film, w którym ojciec wraz z synem trafia do obozu koncentracyjnego podczas II wojny światowej. Aby zapewnić synowi choć odrobinę normalności, zaprasza go do nietypowej gry.

WIĘCEJ O FILMIE MOŻNA PRZECZYTAĆ >>>TUTAJ>>>

pa, noticias.yahoo.com, aleteia.org/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę