Nasze projekty

„Moją siłą jest Jezus”. Wyjątkowa koszulka piłkarza Bayernu

Gwiazdor futbolu David Alaba świętował zwycięstwo Bayernu Monachium w tegorocznej Lidze Mistrzów w koszulce z napisem "Moją siłą jest Jezus". Tym gestem piłkarz występujący na pozycji obrońcy w niemieckim klubie po raz kolejny podkreślił wielkie znaczenie wiary w swoim życiu.

Po niedzielnym zwycięstwie w Lidze Mistrzów Alaba – w przeciwieństwie do kolegów z drużyny z koszulkami – „Champions of Europe 2020″” – włożył koszulkę z hasłem: „Moją siłą jest Jezus”. Piłkarz pozował w niej fotoreporterom, klęcząc obok najważniejszego pucharu piłkarskiego w Europie.

Urodzony w 1992 roku w Wiedniu David Alaba jest członkiem Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Ma opinię człowieka głęboko wierzącego i często przyznaje się publicznie do swojej wiary chrześcijańskiej. „Najważniejszą w moim życiu jest wiara w Boga i Jego bezgraniczną miłość, w to, że Bóg jest zawsze przy mnie, że daje mi siłę i intuicję” – stwierdził obrońca Bayernu Monachium na łamach wydanej przed kilku laty książki „Biblia futbolu” Davida Kadela.

KAI/kh

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite