Nasze projekty

Zdrapka, która zaprasza do relacji z Duchem Świętym

Zdrapka z Duchem jest propozycją dla młodzieży i dorosłych, która zaprasza do relacji z Duchem Świętym, poprzez odmawianie codziennej modlitwy św. Augustyna oraz podejmowanie zadań, które mają na celu poznanie jego darów, owoców, charyzmatów, jak i samej trzeciej Osoby Trójcy Przenajświętszej.

Wszystko po to, aby przez 50 dni przygotować się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Pięćdziesiąt dni radosnego oczekiwania – to konkretny czas, który zaczyna się od Zmartwychwstania Pańskiego, a kończy w dniu Pięćdziesiątnicy.

Każdego dnia zaplanowano 2 kroki: Modlitwa i Działanie. W internecie będzie też można znaleźć materiały pogłębiające dla chętnych, w formie artykułów lub filmów wyjaśniających niektóre zagadnienia np. czym są charyzmaty, czy wyjaśnienie, jak modlić się językami. Będzie można je znaleźć na kanale YouTube Zdrapki z Duchem i na Facebooku. Przygotowany został również 7 odcinkowy podcast pt. “Spotkałem Ducha”.

Akcję przygotowało wydawnictwo Braterska i Kamil Łagus, pod duszpasterską opieką Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Gdańskiej. Treść zdrapki oraz pogłębiające dodatki zostały sprawdzone i otrzymały imprimatur, dlatego można z nich korzystać jako materiał pomocniczy przygotowujący młodzież do sakramentu bierzmowania.

Reklama

Część dochodu ze sprzedaży zostanie przeznaczona na organizację wakacyjnych rekolekcji oazowych Ruchu Światło Życie Archidiecezji Gdańskiej. Więcej o akcji można przeczytać na stronie: www.zdrapkazduchem.pl.

ag/Materiały prasowe/Stacja7


ZDRAPKA Z DUCHEM

Proponujemy Ci aktywny czas przygotowania na Zesłanie Ducha Świętego.
Pięćdziesiąt dni radosnego oczekiwania – to konkretny czas, który zaczyna się od Zmartwychwstania Pańskiego, a kończy w dniu Pięćdziesiątnicy. Każdego dnia będziesz miał przed sobą 2 kroki: Modlitwa i Działanie, dzięki temu będziesz mógł poznać i pogłębić swoją relację z Duchem Świętym.

Reklama

KUP ZDRAPKĘ
>>w sklepie organizatora „Zdrapka z Duchem”
>>w sklepie Dobroci.pl


Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę