Nasze projekty
Fot. EpiskopatNews/Flickr

Prezentacja książki „Jutro Święto”. Spotkanie autorskie już dziś

„Jutro Święto” to już czwarta książka z bestsellerowego cyklu „Jutro Niedziela”, której autorami są ks. Przemysław Śliwiński oraz ks. Marcin Kowalski. Prezentacja tomu odbędzie się 19 stycznia (czwartek) o godz. 14.00 w Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie.

Reklama

Wraz z Katolicką Agencją Informacyjną zapraszamy na prezentację książki „Jutro Święto”. To kontynuacja bestsellerowego cyklu „Jutro Niedziela”. Autorzy serii – ks. Przemysław Śliwiński i ks. Marcin Kowalski – wykorzystując cieszącą się uznaniem czytelników formułę, wprowadzają w liturgię najważniejszych uroczystości oraz wybranych świąt i wspomnień: od Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny po Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła.

Spotkanie wokół książki odbędzie się 19 stycznia (czwartek), o godz. 14.00 w Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie (Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 6, sala nr 16).

W prezentacji udział wezmą:
ks. Przemysław Śliwiński – autor;
ks. Marcin Kowalski – autor;
s. Judyta Pudełko – dyrektor Szkoły Biblijnej Collegium Joanneum;
o. Michał Legan OSPPE – kierownik Redakcji Audycji Katolickich TVP.

Reklama

Wydarzenie poprowadzi: Marcin Przeciszewski – Prezes Katolickiej Agencji Informacyjnej.

Wydarzenie transmitowane będzie także na kanale Katolickiej Agencji Informacyjnej na YouTube:

CZYTAJ: Świętuj ze Słowem! Premiera książki „Jutro Święto”

Reklama

Wydana nakładem Wydawnictwa Stacja7 publikacja „Jutro Święto” to ostatni, czwarty tom cieszącego się popularnością cyklu „Jutro Niedziela”.

W poprzednich trzech latach ukazały się trzy tomy przeznaczone na poszczególne niedziele lat liturgicznych A, B oraz C.

Cykl „Jutro Niedziela” zachęca do pokochania lektury Pisma Świętego. To propozycja dla osób zainteresowanych samodzielnym pogłębieniem wiedzy biblijnej, dla rodzin, chcących przygotować się do słuchania Słowa z niedzielnej liturgii, dla liderów i członków wspólnot, kręgów biblijnych, duszpasterstw i wreszcie – dla tych, którzy po prostu poszukują Boga, stawiają Mu konkretne pytania i czekają na konkretne odpowiedzi. Z serii chętnie korzystają również księża, czerpiąc z niej inspiracje do własnych homilii.

Reklama

Publikacja posiada Imprimatur Kurii Metropolitalnej Warszawskiej, Jest objęta honorowym patronatem Konferencji Episkopatu Polski i Komisji Duszpasterskiej KEP oraz patronatem naukowym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Patronat sprawują także TVP1, Tygodnik Katolicki Niedziela, Poranek Rozgłośni Katolickich Siódma 9 oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. 

KAI,zś/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę