Nasze projekty
Fot: Facebook.com/@hosannafestival

Można już się zgłaszać na Hosanna Festiwal 2021

Hosanna Festiwal to Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej, który od ponad 25 lat organizowany jest w Siedlcach. W tym roku odbędzie się on w dniach 17-19 września. Właśnie ruszyła rejestracja uczestników.

Reklama

U progu swej historii był Diecezjalnym Przeglądem Piosenki Religijnej, z czasem zyskał rangę ogólnopolską i zmienił nazwę. Festiwal organizowany jest przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Wydarzenie jest organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury w Siedlcach.

Rozpoczynamy przygotowania do XXVIII edycji Hosanna Festiwal 🎉🔸Nadszedł moment, na który wszyscy czekali… otwieramy…

Reklama
Reklama
Posted by Hosanna Festival on Tuesday, August 3, 2021

Za główny cel, obok upowszechniania szeroko pojętej kultury, kształtowania gustów i wrażliwości muzycznej, festiwal stawia sobie równie ambitne zadanie formowania młodego pokolenia Polaków otwartego na wartości chrześcijańskie i ogólnoludzkie. Jest także okazją do promocji oraz wspierania utalentowanych zespołów i solistów muzyki chrześcijańskiej z całej Polski.

Termin nadsyłania nagrań mija 29 sierpnia 2021r. W tym roku zmieniła się formuła- można przesłać je jedynie poprzez formularz, który znajduje się pod linkiem:  https://hosannafestival.pl/zgloszenia

Reklama
Reklama

ag/mat. prasowe/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę