Nasze projekty

Jak św. Józef rozbił bank u Nieziemskich Kobiet

Tego posta widać już pewnie gołym okiem z orbity ziemskiej! W ciągu zaledwie kilkunastu godzin blisko 9 tysięcy pań zapisało się na udział w "internetowej" Nowennie do św. Józefa, prowadzonej przez stronę Kobieta Nieziemskich Obyczajów na Stacji7.

Reklama

W czwartek 7 marca wieczorem na fanpage’u Kobieta Nieziemskich Obyczajów ukazał się post zapraszający do zapisów na specjalny newsletter z codziennym wezwaniem Nowenny do św. Józefa. Nowenna rozpocznie się 10 marca. Do udziału zostały zaproszone nie tylko panie, które chcą się modlić o dobrego męża, ale też takie, które mężów już mają oraz wszyscy panowie, chcący modlić się o bycie dobrym mężem.

Pierwsze panie zgłosiły się już kilka chwil po opublikowaniu wiadomości na Kobiecie Nieziemskich Obyczajów – serwisie prowadzonym przez redakcję Stacji7. Natychmiast ruszyła lawina! Od czwartkowego wieczora do chwili obecnej praktycznie nie ma minuty, w której kolejna pani nie zapisała się do udziału we wspólnej Nowennie. Jest to już 8700 kobiet i za każdą minutą przybywają kolejne.

Niektóre użytkowniczki Facebooka nie ograniczają się do napisania słowa “tak” zapisującego na Nowennę, ale opisują swoje doświadczenia z modlitwą do św. Józefa.

Reklama

“Ja skończyłam nowennę do świętego Józefa, modliłam się o dobrego męża, na drugi dzień spotkałam mojego obecnego narzeczonego, a już wkrótce męża ❤️❤️ Święty Józef jest SUPER!!” 

– napisała p. Asia.

“Ja ponad 7 lat modliłam się o dobrego męża za wstawiennictwem św. Józefa. Myślę, że dostałam nawet z nawiązką ? polecam tym, które szukają, czekają”

Reklama

– pisze pani Monika.

“To właśnie modlitwa za wstawiennictwem św Józefa dała moim córkom wspaniałych mężów”

– wyznała pani Teresa.

Reklama

Jeśli chcesz zapisać się do Newslettera z rozważaniami Nowenny i razem z nami wspólnie odmawiać tę modlitwę wejdź na profil Kobiety Nieziemskich Obyczajów i napisz TAK pod postem ogłaszającym Nowennę.

 

O modlitwie w intencji znalezienia dobrego męża lub żony rozmawialiśmy także z o. Romanem Witem z Jasnej Góry >>Zawierzeni w nadziei

ad/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę