Nasze projekty

Czy w XXI wieku zdarzają się jeszcze cuda?

Jak działają grupy charyzmatyczne? Czym różni się Msza z modlitwą o uzdrowienie od zwykłej? Na te i inne pytania dotyczące cudów odpowiadać będą goście kolejnego spotkania z cyklu "Duchowość dla Warszawy".

Wykład pt. „Czy możliwe są cuda w XXI wieku?” to spotkanie w ramach cyklu Duchowość dla Warszawy. Jest to inicjatywa, którą mieszkańcom stolicy dedykuje Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Wykłady w cyklu „Duchowość dla Warszawy” odbywają się od ponad dwóch lat. Do tej pory pojawiły się tu tematy dotyczące komunikacji, wychowania, ekonomii, ale także modlitwy i czytania Biblii. Wśród zaproszonych gości znaleźli się zarówno świeccy jak i osoby duchowne.

– PWTW Collegium Joanneum jest uczelnią papieską, chcemy więc służyć zarówno diecezji jak i Warszawie organizując wykłady otwarte – podkreśla rektor PWTW ks. prof. Krzysztof Pawlina. Kierowana przez niego uczelnia, chce nie tylko prowadzić badania naukowe, ale również pomagać mieszkańcom stolicy znajdować odpowiedzi na pytania egzystencjalne. – Mieszkańców Warszawy nurtuje wiele pytań o sprawy duchowe, dlatego wykłady mają charakter popularyzatorski – podkreśla.

Reklama

Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 listopada (wtorek) o godzinie 19.00, w Centralnej Bibliotece Rolniczej (ul. Krakowskie Przedmieście 66). Wykład dotyczyć będzie katolickiej wizji choroby i uzdrowienia, działań grup charyzmatycznych i mszy o uzdrowienie, a wygłoszą go ks. Andrzej Kobyliński (UKSW) oraz ks. prof. Krzysztof Guzowski (KUL). Spotkanie poprowadzą Ks. Prof. Krzysztof Pawlina i s. dr Judyta Pudełko. Wstęp wolny

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę