Aneta Liberacka. Publicystka, mama, człowiek wiary

Przybliża do siebie ludzi, dziennikarka wrażliwa na ich problemy, ktoś, kto podąża za Bogiem. Takimi słowami określają ją przyjaciele i współpracownicy. Aneta Liberacka - redaktor naczelna Stacji7, nominowana do tegorocznej nagrody Ślad im. biskupa Jana Chrapka

Swoje doświadczenia i myśli ze współpracy z Anetą opowiadają w specjalnym filmie: kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski i patron Fundacji Medialnej7; Judyta Syrek, dziennikarka TVP, Dominik Kołodziej, jeden z pierwszych pracowników Stacji7, Andrzej Mitek, project manager Stacji7 oraz Danuta Skóra z wydawnictwa Znak – pomysłodawczyni naszego portalu.

– Jest w Anecie coś takiego trudnego do wypowiedzenia, jakiś rodzaj iskry, który mają twórcy największych marek w historii. Stacja7 jest bez wątpienia marką, którą ona wykreowała, jej dzieckiem – mówi Dominik Kołodziej.

Reklama
Reklama

Reklama
Reklama

– Wydaje mi się, że się wyróżnia, bo ma taki osobisty stosunek do tego o czym mówi, ona kocha Pana Boga, kocha kościół, ufa w siłę modlitwy, wyznaje te wartości ale chce o tym mówić ludziom. Oprócz tego jest matką czwórki dzieci i godzi te obowiązki, co jest czymś niezwykłym i świadczy o jej pracowitości i zaangażowaniu  oraz o takiej pasji, z którą to robi – zauważyła Danuta Skóra.

 

Jako dziennikarkę, dziennikarkę publicystyczną, bardzo kompetentą, bardzo wykształconą różnorodnie, które w jej pracy dziennikarskiej daje bardzo dobry owoc, podziwiam Anetę Liberacką przede wszystkim za to, że jest niezwykle sprawna organizacyjnie. Jednocześnie jest bardzo wrażliwa na różne tematy społeczne, wrażliwa na sprawy konkretnych ludzi, ale także na fundament tego wszystkiego, na naukę Kościoła – przyznaje kard. Nycz, metropolita warszawski. 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę