Nasze projekty

Aneta Liberacka dla Pallotti FM o akcji „Modlę się za Ciebie”

- Najważniejszym, co możemy podarować ukochanej osobie jest modlitwa - opowiadała o rozpoczynającej się akcji redaktor naczelna portalu Stacja7.

Reklama

Redaktor naczelna Stacji7 była dziś gościem porannej audycji Radia Pallotti FM. Audycja dotyczyła walentynkowej akcji „Modlę się za Ciebie”. Akcja ma na celu przypomnienie wszystkim zakochanym o wartości codziennej modlitwy za ukochaną osobę:

– Chcemy przypomnieć wszystkim parom, które o tym zapomniały, że mogą się za siebie modlić, a te które robią to regularnie, chcemy wesprzeć i potwierdzić, że to jest najlepsza droga do głębokiej miłości, do wspólnego zbawienia – mówiła Aneta Liberacka.

Zachęcając do udziału w akcji, zaprosiła wszystkich zakochanych i poszukujących miłości, aby pod specjalnie przygotowanym postem podzielili się swoim świadectwem doświadczenia wzajemnej modlitwy i obecności Boga w ich życiu, odpowiadając na pytanie: „Modlę się za Ciebie, bo…”.

Reklama

– Świadectwo wspólnej modlitwy to niezwykłe świadectwo dla innych ludzi. Z jednej strony sami „pracujemy” na swoje zbawienie, z drugiej właśnie dajemy świadectwo swojej wiary innym. Dlatego zaprosiliśmy do akcji znane i lubiane małżeństwa, które podejmują różne aktywności na rzecz innych ludzi. Dla wielu ludzi są drogowskazem jak pięknie można przeżyć wspólne życie. Ważne jest też to, że wspólne robienie czegoś, podejmowanie trudu dla innych, jednocześnie zbliża małżonków. Powoduje, że to małżeństwo zaczyna mieć jeszcze więcej wspólnych tematów. Zaczynamy wtedy się poznawać w różnych sytuacjach. To niezwykłe doświadczenie.

Do akcji włączyły się małżeństwa aktywnie działające w social mediach: Weronika i Jan Kostrzewowie, Monika i Marcin Gomułkowie (Początek Wieczności) czy  Karolina i Maciej Piechowie (Szczęśliwa Rodzina).

– Zachęciliśmy, by te pary podzieliły się tym, jak to wygląda w ich życiu. I okazuje się, że wielu: influencerów na Instagramie, vlogerów, youtuberów mówi: „tak, modlę się za swojego męża/żonę”. Dlatego jest to bardzo ważne, ponieważ w ludziach młodych, którzy są w mediach społecznościowych może dopiero w tym momencie powstaje myśl: „to ma sens, będę się za Ciebie modlić”. 

Reklama

Akcja #ModlęSięZaCiebie rozpoczęła się 8 lutego i potrwa aż do 14 lutego – dnia wspomnienia św. Walentego.

Reklama

GOŚĆ RADIA PALLOTTI.FM

Posted by Pallotti FM on Thursday, February 7, 2019


MODLĘ SIĘ ZA CIEBIE…

to akcja w mediach społecznościowych,
do której zaprasza Stacja7!

Do akcji włączyły się znane pary i małżeństwa, aktywne w social medicach. 

Są z nami: Weronika i Jan Kostrzewowie,
Monika i Marcin Gomułkowie – Początek Wieczności
oraz Karolina i Maciej Piechowie – Szczęśliwa Rodzina.


Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę