Cathopic/Alexis Joseph

3 czerwca koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”

3 czerwca 2021 r. w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa odbędzie się 19. koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”. Jak co roku wydarzenie będzie miało miejsce w Parku Sybiraków w Rzeszowie, lecz tym razem odbędzie się bez udziału publiczności na placu koncertowym. Wydarzenie będzie można jednak śledzić w internecie.

Reklama

Już w ubiegłym roku, z racji pandemii koronawirusa organizatorzy musieli zmierzyć się z trudnościami wynikającymi z ograniczeń sanitarnych, a tradycyjny już Koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Boże Ciało mógł odbyć się jedynie on-line.

Koncert główny, który na żywo miał zawitać w Rzeszowie przeniesiono na wrzesień. Jego realizacja była możliwa przy ścisłych obostrzeniach sanitarnych i maksymalnej liczbie uczestników w liczbie 5 tysięcy.

Tegoroczny Koncert Jednego Serca Jednego Ducha będzie mógł odbyć się również jako wydarzenie on-line, jednak tym razem wszyscy artyści wystąpią na jednej scenie w rzeszowskim Parku Sybiraków na żywo. Transmisje LIVE będą nadawane na kanale TV TRWAM, a ponadto za pośrednictwem internetu na:

Reklama
Reklama


– https://jednegoserca.pl/transmisja
– https://youtube.com/jednegosercapl
– https://facebook.com/jednego.serca.jednego.ducha

Wydarzenie poprowadzi Jan Budziaszek – pomysłodawca Koncertu, perkusista zespołu Skaldowie. Kierownikiem muzycznym i głównym aranżerem jest Marcin Pospieszalski, natomiast kierownikiem chóru i orkiestry Hubert Kowalski.

Na scenie pojawi się wielu znakomitych artystów, a gościć będziemy m.in.: Beatę Bednarz, Andrzeja Lamperta, Józefa Skrzeka, Zespół New Life’m, Lidię Pospieszalską, Tony’ego Melendez, Darka „Maleo” Malejonka, Leopolda Twardowskiego, Agnieszkę Cudzich, Agnieszkę Musiał, ks. Kubę Bartczaka, Basię Pospieszalską, Pawła Duszę, Kasię Bogusz, Justynę Kopiszkę, Anetę Nurcek oraz Marcina Spennera.

Reklama
Reklama

Organizatorem Koncertu jest Fundacja Jednego Serca Jednego Ducha, zaś współorganizatorem Województwo Podkarpackie przy wsparciu Duszpasterstwa Akademickiego WSIiZ, Odnowy w Duchu Świętym diecezji Rzeszowskiej, Rycerzy Kolumba i Związku Strzeleckiego Strzelec.

ag/mat.prasowe/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę